1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

playertr

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve playertr tarafından 5 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Dostum yazılanları okudum, helal olsun valla, ölçülerini bilmiyorum, boyunu yazmamışsın ama bu görüntü 16 yaşında birinin 16 ay body yapmasıyla oluşan bir görüntüyse o kişi çok sağlamdır genetik olarak bence.
    Gidişat bu yaş için mükemmel, sen şimdi sağlığını korursan ve azimle çalışırsan 10 sene sonra mükemmel olursun ve yaşın da daha 26 olur :).
    Clenbuterol demişsin, Efedrini de araştırmanı tavsiye ederim. Efedrin daha zararsız olabilir.

2. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    walla arkadaşlar benim fikrim şu ki daha 15 yaşında bi insan(hatta daha çoçuk) böle bi şekiilde vücüt geliştirme yapıyo bence çok yanlış.çünkü daha vücut gelişimini tamamlamadan böle yüklenmek doğru değil.saygılar

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    baba yasla b.b alakası yok tam tersı gelısıme faydası oluyo bız haltercı degılız vucut baskıda kalmıyo tam tersı eklem yerlerı hep hareket ve gelısım saglıyo ama kur olayına bır sey dıyemem arkadasım yapmısmı onuda bılmıyorum ben b.b her yasta yapılabılır selametle

4. ketuda

ketuda Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 16/17 yaşında neyin ilacı ne için Allah aşkına :
    Bak dostum kardeşim sen şimdi bu sporun zevkini almışsın zaten bu spordan vazgeçmezsin herşey güzel genetiğinde yatkın ooh ne ala ama bir konu varki! Sen o ilaçları almaya başlıycaksın wücudun öle güzel olukça ki senbile şaşırıcaksın yine herşey güzel buraya kadar. Gün gelicek ilaçların etkisi biticek sende değişmeye başlıycaksın ama 1cm gidicek ama 5 cm gidicek etrafındakilere mahcup olmamak için sen tekrar alıcaksın sonra bidaha sonra bidaha....
    Neyse uzatmayalım lafı su anki durumum gayet güzel ( öle 6 baklava 3 aydan fazla gezilmio) beslenme programınla ve antremanlarınla daha çokşey yapabilirsin başarılar ...

5. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boy: 1,78 kg:83-84 kol:41-41,5

efedrinide inceledim de kimisi bağımlı yapar diyor. ayrıca devamlı kullandığındada zararlı olur diyolar.

ayrıca yorumların için teşk.

6. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bencede sporla yaşın hiç alakası yok. yani kimi adam 40ından 50 sinden sonra başlıyor bu spora. o yaştan sonra neye yarar bu spor. bence ne kadar erken başlanırsa o kdr iyi olr.
    bana boyun uzamaz diyolardı paşa paşa da uzuyor. bence herşey genetikle alakalı boyunun uzayacağı varsa her türlü uzar.
    saygılar

7. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    playertr efedrın kullanmamanı tavsıye ederım bagımlılık yapıyo bu gercek ılk once 1 tane keser ama ılerde kesmez ben 5 ttane atanı gordum sen dusun artık ama karar senın bır sey dıyemem

8. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    bence l-carnetine al yeter;)

9. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    120 basamaz denmiş.basar mı basamaz mı bilmiyorum ama bizim salonda bir arkadaş var göğüsler dümdüz diyebilirim adam 120 kiloyu 6 tekrar çıkarıyordu.hiçbir suplement kullanmadan. arka kolu çok iyiydi.bu arkadaşında iyi duruyor arka kolu.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yapamaz diye birşey yok, o dediğin türde bir yazıyı ben yazdım, zaten orda belirttim, yapan yapar.
    Ancak göğüsleri yememiş ağırlığı, arka kolları yaşına göre iyi, laf yok, ama 120 kilo bench press'te bilemiyorum, insan vücudun daha bir kütle kazanmış olmasını bekliyor.
    Kesin olan birşey, arkadaş iyi yolda, bence ilaçlar için çok erken, clenbuterol, efedrin falan hiç gerek yok, o yaşta metabolizma kum gibi yakar, yolu açık olsun.

11. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    baska bir topic altinda masteer'in agir kaldirma ve vucut gelisimi uzerine soyle bir yorumu vardi; bana cok mantikli geldi zira bahsettigi durum bende de mevcuttu. agir kilo kaldiran ama vucudu kaldirdigi agirliga gore zayif olan diger arkadaslarin da boyle bir SORUNU olabilir;

12. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 kutu hardlinenın carnetini bitirdim + cardio+ diyet -----------------> sonuç: bişi olmadı :D

13. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    anladım bu senin yapın acele etme bence ama sen bilirsin;)

14. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    efedrini nerden bulabilirim ankarada bilen varmı????

15. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sorun diyette o zaman. Diyetini gözden geçir, günlük kalorini 100-200 civarı azalt, bir hafta sonra tekrar tartıl, olmadı bir daha azalt.

16. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sizce bir yandan yağ yakılırken diğer yandan kas yapıyo olabilirmiyim. yani ikisi birbirini dengeleyebilirmi?

17. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sunu demek istiyorum, kesin olan birsey zaman zaman definisyon yapmanin kas kalitesi ve kondusyon kazanimi icin sart olmasi.
    Soyle dusun, senenin 12 ayi gelisemezsin, gelissen bile bu en fazla bir sene ile sinirli kalir.
    Acele etmek yerine, belli bir donem,kutle kazanmayi dert etmeden saglam definisyon calismasi yapmali.
    Bir kere define olan, hem psikolojik hemde fiziksel olarak yeniden cok daha kolay define olabilir.
    Hakan Gumus, ki kendisi Avrupa Ikincisidir (sampiyonuda olabilir'yanlisim varsa kusura bakmayin), off seasonda korkunc bir gorunum alirmis.
    Lee Priest gibi, yagli ve pek estetik degil acikcasi ama sunu dermis.
    Ben bu zamana kadar 7 buyuk diet yaptim, toplam 280 kilo verdim.
    COk saglikli birsey degil, ama mesaj su; sen bir kere 40 kili verdigini gordugunde kendine guven geliyor.
    Define olma konusunda deneyim kazaniyorsun ve kas kaliten artiyor.
    Yuzde 18 yag oraninda kaslarin arasina giren yaglar maksimum kas kasilmasini onler.Kalite calismasi yapamazsin, ama yuzde 10 yag oraninda (hatta sen cok gencsin yuzde 12 yag oraninda) kaslarinin kalitesini arttiracak tepede kasma,izometrik gerilim gibi teknikleri uygulayarak bambaska bir kalite yakalayabilirsin.
    Yaz geliyor, iki aya zamanda gram gram, kas kaybetmeden diet yap.
    Yazin super set,birlesik set agirlikli olarak kas kaliteni ve kondusyonunu arttir.
    Kisa dogru tekrar hacim calismasina dondugunde vucudun infilak edecek.
    Definisyon doneminde adele basina bir tane agir hareket yap mutlaka, kaslarini koruman lazim.
    Diger hareketlerde 10-15 tekrar,az dinlenme yapman lazim.
    Definisyon yaparken kas kazanmayi birak,kas kaybetmemek bile buyuk marifettir.
    Ama define bir vucut cok daha kasli ve soyunukken buyuk gorunur,eski ve yeni definisyon resimlerimle bunu gosterecegim.
    Iyi calismalar.

18. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Valla diyet yapmak istiyorsan aç kalacaksın arkadaşım.Günde 1200gr göğüs hazırla kendine eğer maddi durumun iyiyse kırmızı et de olabilir.6parçaya böl yada 5parçaya böl günde 5öğün yemek ye.SAdece onları ye suyu kesme bol bol iç.Günde 4litre olsun en az.Ayrıyetten bunun yanında meyve ye özellikle c vitamini için portakal.Aç kalmadan kilo definasyonda olmaz.Dediklerim bir kısmınıza yanlış gelebilir katılıyorum size ama istersen denersin bence mükemml bir sonuç çıkar ortaya göreceksin...Kaslarına hem gereken proteini sağlıyacaksın hem de enerjini proteinden alacaksın bu yeterli olmayacağı içinde vücudundaki yağları yakmaya başlıyacaksın.Bide garnitine kullanabilirsin ayrıyetten chitosan bu ikisini kullanarak sağlam bir diyette yapabilirsin.

19. pit-bul

pit-bul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    120 kg inanmiyorum basdina

koy bitane video bakalim bizi rezi et :x

yalan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20. omer41

omer41 Üye

Beğenileri: