Plastik ağırlık plakaları ile çalışmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve M_JaiWhite tarafından 5 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, ağırlık plakalarına ihtiyacim var evde çalıştığımdan dolayı mevcut ağırlık yetmiyor. Döküm ağırlık setlere baktığımda fiyatlar çok uçuk eskiden gayet alınabilir fiyatlar vardı. Şimdi plastik almayı düşünüyorum mecburen. Ne gibi dezavantajları olur plastik plaka alırsam? Hacmi daha büyük olacağından antrenmanda sıkıntı çıkarırmı kullanan varsa bilmek isterim. 10 kg lık plakalar almayı düşünüyorum özellikle.

2. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Temel hareketlerde kullanılır ama bolgeselde cok sikinti biceps falan yapamıyorsun büyüklükten

3. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    sıfır alma letgo dan bul al çok uyguna bulursun.Çünkü herkes bir hevesle evde çalışmak için alıyor ama sonra yapamıyor elden çıkarmaya çalışıyor.

4. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    spor salonuna gidebilme imkanın varsa git hiç yoksa alıcaksın kullanıcaksın başka çare yok

5. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kullanmadım, ama bir dönem ben de bendekilere takviye olsun diye araştırmıştım. Çok iyi yorumlar yoktu açıkçası. Vazgeçmiştim. Bir de gidip görmeden plaka almayın derim. Fotoğraftakilerle gerçektekiler çok farklı oluyormuş denilenlere göre. Bir de büyük oldukları için ve genelde dandik oldukları için deforme olma süreleri fazla oluyor. Onlar için bir de ekstra bar almak gerekiyor diye okumuştum diye hatırlıyorum.

Sayfayı Paylaş