Plaklar kapanmamışsa

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve AkrepHan tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugün bir araştırma hastanesine gittim saatlerce beklediğim sıra sonunda plakları kontrol ettireildim yarın sonuçlar çıkyıor boyum 167.5 kilom 67
    göbek var . eğer plaklar kapanmışsa güzel bi program yapıp vücut çalışıcam ama kapanmamışsa vücut çalışmak bana yarar mı zarar mı ?
    boy konusunda çok takıntım yok ama 170 olsam iyi de olurdu yada 172.
    ben kontrolden önce plaklar açıktır diye kardiyo barfiks mekik şınav ve halterle ön kol çalıştırıyordum sadece ama boyu etkileyemeyen ve hatta uzamaya yardımcı olan vücut geliştirme aletleri varsa ve bunlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. tüm ağırlıklar boyu etkilermi ? doktor vücut çalışırasn boyun uzamaz dedibench_Oa32

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Valla dostum bende bu konuda doktora gitmiştim fakat yaklaşık 250 tl gibi bir ücret vermiştim yakından ilgilenmişti tabi. bende 3 ay sonra 17 ye gireceğim. boyum 167 168 civarı.
    yaptığım sporu söyledim, omuz press lere kadar anlattım. Antreman süresini uzun tutma ve esneme hareketlerine yer verirsen sıkıntı olmaz dedi. Yani antremanın 1, 1-5 saati geçmesin ayrıca idman öncesi ve sonrasında barfikste esneme sana olumlu sonuçlar verebilir.

AkrepHan bunu beğendi.
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Başlık editlense iyi olur, plak ne ya diyerek açtım. Hani plağın ne olduğunu bilmediğimden değil, pek açıklayıcı bulmadım :)

mertcx bunu beğendi.
  4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    genel olarak çokta kapalı değil anlaşılır sonuçta :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:56 ----------

ben şöyle yapıyorum

antremanda 2 3 saat sürüyor ise yarısından çoğu kardiyoyla geçiyor problem olur mu ?

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    hastanelerde ne doktorunu gitmemiz gerekiyor arkadaşlar?benim ailemde genelde 15-16 yaşlardan sonra pek uzama söz konusu olmuyor 5 cm ancak uzuyorlar şuanda boyum 1.75 ben 1.80 olsam benim için yeteri, tabi gönül ister ki 1.90 olalım.tabi sonuç ne olursa olsun ben 2-3 doktora birden gitmeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş