Peynir altı suyu tozu takviyesi kullananlar var mı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kemalkorucu tarafından 7 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kemalkorucu

Kemalkorucu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar ben spora başladım ve hızlı, sağlıklı bir gelişim göstermek istiorum etkiyi görüp motivasyonumun artması için bu protein tozlarına vs bakıyorum da anladığım pek söylenmez. Kyani markasının omega 3 takviyesini kullanıyorum onlarda Kyani fit20 adında protein tozu var. içeriğinde; whey protein izolatı, kolajen peptit, orta zincir trigliseridleri ve magnezyum var nasıl sizce?

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Selamlar, öncelikle hızlı gelişim ve değişim bekliyorsanız yanlış yerdesiniz. Beklediğiniz değişim ve gelişim, ne beklediğinize bağlı olarak, yıllar içinde meydana gelecektir. Elbette yeni başladıysanız ilk 6 ayda gözle görülür değişim, beslenme, dinlenme, antrenman, genetik faktörlerine bağlı olarak görürsünüz. Ancak bunun için de protein tozuna veya başka ek besinlerden ziyade beslenme faktörüne önem vermeniz hedeflerinize bu spor için ulaşmanızda daha işinize yarayacaktır. Ha yeterli beslenmeyi sağlayamadığınızı düşünüyorsanız benim tavsiyem Optimum veya Weider marka protein tozu kullanmanızdır. İkisini de kullandım ve gayette faydalarını gördüm. Bahsettiğiniz protein tozu markasını ilk defa duyduğum için bir şey diyemeyeceğim o konuda.

Skinnyfat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş