Performans dusukluk - gucsuzluk

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berkanbuskut tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    2 ay ara vermek zorunda kalmistim fitness , geri doneli 1,5 ay oldu nerdeyse vucud baya topladi eski formumu yakaliyor gibiyim fakat gucumde ciddi dusus var (biceps curl 12,5 kilo dumbel kullanirdim 6-7tekrar simdi 10 kg 6-7 ve tum kaslarda var bu dusus)
    Kaslar agirlik istiyor ama ben kaldiramiyorum sanki oyuzden gelisme olmuyor gibi
    Gunluk yasantidada yorgunluk hissim var neden olur bu acep Ben hava sicak olmasindan istahsizlik var gunde 3 ogun yiyorum Dusuk karbonhidratmi aliyorum bilemiyorum
    Yardim ediniz bu ilk defa karsilastim
    Bu arada karacigerim yorgun olabilir bunun etki olurmu bilem birde cinsel isteksizlik yorgunluk mutsuzluk var Testo dusuk olabilirmi acep

1 yil fitness ediyorum, 172 - 65kilo , yas 20

2. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    kendiniz yazmışsınız cevabı. kaslar tolere edememiş gibi yorgunluğunuzu. kasları en az 2 gün dinlendirin ve antreman dozunu azaltın. 1 ay yoğun 1 ay orta şiddet gidin. biraz böyle deneyin. yaşınız daha çok genç hiç bi şey kaybtmez çok şey kazanırsınız. bak ben 41 yaşındayım 1 yıl olacak başlayalı tıkanınca dinlenmeyi artırıyorum. ha gelişme azalıyor ama hayattan kazanıyorum. tabi mr olympia olacaksanız bişey diyemem.

berkanbuskut bunu beğendi.
  3. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    chin up barfiks yap daha iyi. kısa zamanda bicepsler güç toplar hatta curldan daha iyi gelişir.

Tanrı Türk'ü korusun.

alpaslanözden ve berkanbuskut bunu beğendi.
  4. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Sirt antrenman yarisi barfiks yaptim :) sirt ve biceps calisma arasinda 4 gun var Biceps calisma gunde surekli esnetmeye calisiyorum bariksde alirak :) Bunlar fayda etti tabi

Sayfayı Paylaş