Performans Dengesizliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve XperiaUser tarafından 1 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. XperiaUser

XperiaUser Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba
    Uzun bi aradan sonra tekrar spora başlayalı 1 ay oldu neredeyse. Bugüne kadar çok verimli ilerlediğimi düşünüyordum. Fakat bugün bi güçsüzlük yaşadım ve moralim bozuldu birden. Örneğin line chest Press machine ile çalışırken kollara ayrı ayrı 7.5kg plaka takıp göğüsleri güzel kasarak çalışıyordum. Fakat bugün aşırı derecede zorlandım, kaldıramadım neredeyse. Bunu yaşayan bi tek ben miyim? Bunun sebebi dinlenme yüzünden olabilir mi gece çok az uyuyabildim .Psikolojik hazırlık nedenli mi? Bu durumu tecrübe edenlerden yardım rica ediyorum

2. Çağrı Günen

Çağrı Günen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ordu
    Aynı durumu bende şuan yaşıyorum.Sağ dizimdeki ön çapraz bağım kopmuş sanırım.1 aydır gidemiyorum.Salonda 16kg yaptığım dumbbell curl'ü evde 10 kg ile zor yapıyorum.Güçten düşmen çok normal.Bıraktığın sürece bağlı olarak değişir eski gücüne geri dönmen ama aşağı yukarı 2 3 hafta sonra tam olarak rayına oturur.Programını linear yap sürekli ağırlık arttırmaya bak her hafta.Kısa zamanda eski gücüne ve görünüşüne geri döneceğine inanıyorum.:D

3. XperiaUser

XperiaUser Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Vücut hızlı toparlanıyor önceden vg geçmişim olduğu için. Bugün niye bu güçsüzlük olduğunu hâlâ anlayamadım. Diğer antrenmanda umarım bugünkü durumu yaşamam  :) editlerim spordan sonra burayı

Sayfayı Paylaş