parçalanmış kol

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve özkanarikan tarafından 6 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. özkanarikan

özkanarikan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba benim çocuklukta geçirdiğim bir kaza sonucu kolum nerdeyse kesilme aşamasına gelmiş ama sonra tutturmuşlar var bu tutturma kolumda şekil bozukluğu yaratmış.Bu bozukluk yüzünden sağ sol tarafımda fark var omuz ve kolda.Zaten sağ bicepsin sağ tarafı ya çok zarar görmüş yada hiç yok çünkü sağ sol arasında 2 cm gibi büyük fark ve görsel olarakta cok büyük fark gözüküyor aynı şekilde omuzlar içinde geçerli kanırtıyorum resmen her seferinde ve fark var ben bunun için ne yapmalıyım hangi bölümlere gitmeliyim estetik yada kemik hastanelerinin yararı olur mu?Teşekkürler

2. Paraklit

Paraklit Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Istanbul
    Foto ekleyebilir misiniz?

özkanarikan bunu beğendi.
  3. suzerain1

suzerain1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    bunu doktora sorman daha iyi olur hocam ama yinede fikir almak istersen eğer fotoğraf atman daha yararlı olur

4. özkanarikan

özkanarikan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2019 ---
    merhaba benim çocuklukta geçirdiğim bir kaza sonucu kolum nerdeyse kesilme aşamasına gelmiş ama sonra tutturmuşlar var bu tutturma kolumda şekil bozukluğu yaratmış.Bu bozukluk yüzünden sağ sol tarafımda fark var omuz ve kolda.Zaten sağ bicepsin sağ tarafı ya çok zarar görmüş yada hiç yok çünkü sağ sol arasında 2 cm gibi büyük fark ve görsel olarakta cok büyük fark gözüküyor aynı şekilde omuzlar içinde geçerli kanırtıyorum resmen her seferinde ve fark var ben bunun için ne yapmalıyım hangi bölümlere gitmeliyim estetik yada kemik hastanelerinin yararı olur mu?Teşekkürler
    yahu zaten onun için soruyorumya hangi doktora hangi bölüme hangi hastaneye gidilecek diye
    ekledim hocam geç oldu biraz kusura bakma

Sayfayı Paylaş