P90x3 - 06:00-08:00 Arası Antrenman Beslenme Konusu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve profmillerson tarafından 30 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. profmillerson

profmillerson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar, sitenize yeni üye oldum. Bir müddet bakındığım fakat bir konu bulamadığım için buradan sorayım dedim. P90x3 yi bilen bilir, Tony Horton'un düzenlediği çokta hoşuma giden bir program, sabah bu verdiğim saatlerde sabah kalktığım gibi yaklaşık 1 ay kadar fire vererekte olsa yaptım. Fakat sabah yapmak enerji yetersizliğinden olmuyor. Kahve içmek yaklaşık 2kcal ve çok az. Bu sebepten yulaf ile bal muz karışım yaparak(390 kcal yulaf + 30 kcal bal + 122 kcal süt + 40 kcal yarım muz = yaklaşık 580 kcal) yiyorum sütte ekliyorum. Fakat sütten dolayı hazımsızlık yapıyor ve karın ağrısı yapıyor. Bu sebepten dolayı sütlü yulaftan sonra yaklaşık 1 saat beklemem gerekiyor. Bu sebepten dolayı da saat 5'te uyanmam gerekiyor ve bunu 3 aydır takip ettim. Daha kısa sürede bu kadar enerjiyi veya yeterli enerjiyi alabilmek için ne yapabilirim? Sütsüz olarak yulaf tüketsem de biraz beklemem gerek ki kusmayayım :) Ayrı olarak tüketebileceğim enerji veren spordan önce tüketilebilen hazımsızlıık yapmayan bir gıda tavsiyeniz var mı?

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah aç karnınıza spor yapın sabredin. Mide boş, vücutta enerji yok, haliyle vucut ne yakicak yağ depolarından enerji yakıcak. Spor bitincede bir 45 dk birşey yemeyin metobolizma yakmaya devam etsin. Sonra güzelcene kahvaltınızı hapın. Yanı sizin yaptığınız absürt geliyor sabahın köründe kalkıcaksınız én et kili yağ yakma yöntemi aç karnına spor yapmak varken, 580 kalori alıp sonrada o 580 kaloriyi sporla yakarak elde var sıfır sonucunu elde edicektiniz.

3. profmillerson

profmillerson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam p90x3 kardio ağırlıklı ağır bir spor takvimi o yüzden enerji almadan yaptığım vakit düşüp bayılma kıvamına getiriyor. Amacım zayıflamak değil, kalbi ve kasları güçlendirmek.

kirliiiii bunu beğendi.
  4. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Anladım hocam , ben yağ yazıcaksınız diye düşündüm.

Sayfayı Paylaş