P90x nedir , gerçek midir

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TRTeta tarafından 4 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TRTeta

TRTeta Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar, bodybuilding'te 4. ayım bitti sayılır.
    P90X diye bir şey duydum gördüm , bazı kişiler 3 ay önceki ve 3 ay sonundaki fotoğraflarını vs. atmış baya dikkat çekici 3 ayda böyle bir şey başarmak.

Bu p90x nedir zararlı mıdır zararsız mıdır , ileride açacağı sorunlar (sağlık ile ilgili) vs. var mıdır. 3 ayda nasıl bukadar başarılı olmayı sağlıyor veya tamamen uydurma bir şey midir.

Bu programa bende başlamayı düşünüyorum tavsiyeleriniz neler yapmalı mıyım bir sorun olur mu yardımcı olursanız sevinirim

2. TRTeta

TRTeta Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
  3. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Başarılı ve eğlenceli bir program home workout için ideal.Shakeology diye bir ürünleri var muhtemelen vitamin vs içeren birşeydir ama tam olarak ben de bilmiyorum.Malum sitelerden videolarına erişmek mümkün

Tabii sadece 30 dk egzersiz yaparak kimse 3 ayda six packlere kavuşamaz.Çok iyi ve doğru bir şekilde diyete girmek gerekir ki programın kitabında da yemeni istedikleri şeyler belli

Bana biraz "haydi kızlar yakalım şu ppmuzdaki yağları" moduna sokuyo gibime geliyo o yüzden uygulamadım:D

4. TRTeta

TRTeta Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bazı yerlerde olumsuz şeyler duymuştum bu program hakkında çok ağır olduğu için zararlı sakatlar vs. diye o yüzden merak ettim yoksa direk başlayacağım 1.5 saat body yerine onu yaparım

Sayfayı Paylaş