P90X Günlüğü -YENİ-

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve çaylak58 tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    petibör yerine yulafli tahıllı püskevitler tercih et :D en azından hamur etkisi yaratmaz kabız bende cok oldum hiç sorma :DDD bol bol salata ye

2. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zaten rmazan geldi diye dusundum ara ogun falan olmaz artik :) cidden ot cok ise yaradi 2 liralik almis annem baya fazla , ama yan etki olarak kaslarda cok fena gucsuzluk yaptigini okudum

3. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugün mr sonucumu aldım ve doktora gösterdim , sonuç ; kötü .
    Kemik iliği ödemi ve kist varmış ayağımda , fleksör hallusis longus tendonumda sinyalli sıvı ve yumuşak dokularda ödem 1. eklem ve 3. eklmede ödem son olarak metatarsofalangeal eklemde sıvı artışı , maşallah dedim artık . Fizik tedaviye başlamam gerekiyomuş ve geçene kadar aktivite yok . Yani uzun bi süre yokum doktor 1 sene sürer dedi . Acayip üzüldüm . Hep bişeyler engel oluyo . Üniversite sınavından sonra artık , yapacak bişey yok :(

4. Noralisa

Noralisa Üye

Beğenileri:
    811
    Ödül Puanları:
    103
    Üzüldüm geçmiş olsun, umarım en kısa sürede iyilesirsin.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çaylak58 bunu beğendi.
  5. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    büyük geçmiş olsun dostum ciddi sorun bunlar benimde belim ağrıyor 2 aydır %90 fıtık var dikkat edelim mememde jinekomasti hayata 0-1 yenik başlamak :D son gaz devam acı geçicidir yeterki dikkat edek ztn acıyı hissetmeden pisman olmuyoruz malesef

6. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Devam ettiğim için böyle olmuş zaaten , ama 3-4 aya başlarım yine . Sanada geçmiş olsun

7. Fitmale

Fitmale Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    Gcmis olsun benimde sol dizimde odem var gecen seneden kalma cok sinir bozucu istedigim squat hareketlerine baslayamiyorum korkudan surekli buz koyuyorum spordan sonra sana tavsiyem odem varsa fazla zorlama surekli buz koy fizik tedavi iyi geldi onuda onerebilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugün fizik tedabiye gittim ağrı kesici verdi gönderdi , ağrı kesiciler bile geçirmiyo . Doktorlar ağrıya neden olan şeyi değil ağrıyı kesmeye çalışıyorlar . Hastaneyi değiştiriceğim ramazandan sonra .

Bir de çok ağır kaldırmıştım yaklaşık 20 kilo 1 hafta öylesine çalıştım . İki bileğimde çok ağrıyor en ufak ağırlık kaldırmamda onlara , hiç bi şey vermedi geçer dedi bişey olmaz dedi hala acısını çekiyorum . Galiba başka hastaneye gitmek en mantıklısı . Sizede geçmiş olsun bu arada .

9. Fitmale

Fitmale Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    Agrinin dinmemesi gercekten ilginc mesela antreman sirasinda vucut sicak oldugu icin fazla hissetmyrum ama aksam geldigimde hemen buz koyuyorum ve dinlenince geciyor tekrar cok gecmis olsun bence devlet hastaneleri cok iyi bende bel fitigida var marmara pendik hastanesine gdyrum ortopedik ve omurilik sorunlarinda cok iyi bi hastane

10. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    6-7 ay oldu geçmiyor inatla ağrı kesici verip gönderiyorlar sinirlerim bozulmaya başladı artık , ara ara ağrısa yine iyi sürekli ağrıyor. Bende çalışırken hiç bi ağrı hissetmiyorum ama bırakınca keşke çalışmasaydım diyorum

11. Fitmale

Fitmale Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    Benimde gecen sene bilincsiz diyetten odem olustu cok efor sarfedince hemen hissettiriyor kendini acikcasi kaplica dusunmeye basladim ben son onu denicem bilmiyorum faydasi olucakmi buz olayini es gecme hergun duzenli kompres yap bence faydasi olacaktir

12. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Doktor 1 seneden uzun sürer dedi bana :( Buz koyduğumda bile ağrıyor ne yapsam geçmiyo ki :(

13. Fitmale

Fitmale Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen ilk baslarda oyle oluyor ben careyi uc ay spora ara vermekte bulmustum sadece yuruyus yaptim hic agirlik calismadim gecti ondan sonra ama diyorum ya odemi bi defa kaptimi kolay gecmiyor maalesef ve senide anliyorum spor yapmayinca sucluluk duygusu ve geri kalma hissi insanin canini skiyor ama yapacak bisey yok zorlama fazla tekrar gecmis olsun

çaylak58 bunu beğendi.
  14. kanmet

kanmet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle geçmiş olsun. Yazdıklarınızı okudum ve beslenmeniz uygun değil. Bu işin %60 beslenme derler. Eğer bu konuda emin olamıyorsanız bir diyetisyenden destek alın ve sakatlığınız geçmeden sakın başlamayın.

15. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Nörolojiye gitmeyi düşünüyorum ramazandan sonra , şu fizik tedaviye bi kez daha gidicem sonra nöroloji düşümüyorum . tendonlarımın hepsinde ağrı var

16. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ramazandan sonra kontrol var ve ağrıyan ayağım geçti sayılır ama sol diz kapağım ve sol ayağımın üstü ve dirseklerim ağrıyor , En son bıraktığımdan beri hiç çalışmadım , ilginç . Gidince söyleyeceğim bunları , ayak için gittik , ölmeyiz inşallah

17. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    son durumlar ne p90x yoldaşım geçmiş olsun

18. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hocam biraz geç oldu ama kusura bakmayın :) foruma girmiyordum bayadır bakıyım bi dedim
    hocam sakatlık geçti galiba uzun süredir ağrı sızı yok çok şükür
    p90 hikayesi bitti benim için artık , kalbimi çok zorlamışım ailede tansiyon olunca evde yapmak istemiyorum artık o tarz programlar yani en fazla 2 3 ay dinlenmedeyim :)
    bu aralar salona yazılmayı düşünüyorum para biriktirmeye başladım , aslında çalışmaya tekrar başlayacaktım ama ygs var diye pek istemedim açıkçası o yüzden biraz para biriktirip en geç lysden sonra salona yazılıp orada çalışmaya başlamayı düşünüyorum çünkü evde bi şey fark ettim belli bi sınırın üstüne çıkamıyorum , ilginiz için teşekkürler.

19. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Üç gün içinde en az on bilek güreşi yaptım , şu an sağ biceps ve sağ bilek ölü :) şu an kilo 72 göbek var azcık biceps 33 cm civarında

20. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ne zorun vardı?turnuvaya felanmı katıldın?Bilek güreşi yaparken sakatlanmak çok kolaydır.

Created By Loss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş