p90x öneri beslenme şekli

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kndr tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah 1 yumurta 1 salatalık 1 domates 1 dilim kepek veya çavdar ekmeği ile 1 bardak şekersiz yeşil çay ve 200 250 gr lor peyniri.

Öğlen yağsız tuzsuz 1 kase salata yanında 250 gr kadar makarna yağsız olacak.1bardak yağsız süt

Akşam Genel ev yemeği ye 1 tabak yeterli :) yanında 1 kase light yoğurt

gece ise 1 muz

böyle beslenip günde 4-5 km yürürsen rahat kilo verirsin yürürsen diyorum :) koşmayı bırak yani.

spor yapıyosan biraz daha üst düzey beslen böyle beslenirsen 1 deri 1 kemik kalırsın:D

2. kozymac

kozymac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayın energygoxy pazar günleri programda strechin yada dinlenme olarak gözüküor ve yapmamayı tercih ettiğinizi yapmışsınız tabiki 6 günlük bir programın üzerine yapmamanız normal.Ama şunu belirtmeliyimki burdaki stretch antremanı bir kardiyo yada fitness çalışması değildir.Tamemen bütün 6 gün boyunca çalışdırdığınız vücut kaslarını esnetmeye dayanırki,bugün finess ve bodybuildingte stretching yapan kişilerin kas gelişiminin daha hızlı olduğu,vücut tamirinin daha hızlı olduğu ve vücut sakatlanmalarının bu antremanla en aza indirildiği bilinmektedir.
    sadece bilgi amaçlı yazdım=)
    saygılar...

3. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bu programın 10 ayındayım ve kendimdeki değişiklikleri görüyorum sadece beslenmem kötü olduğu için yeteri kadar kas yapamadım şurdan değişimime bakabilirsiniz kısaca yazdım zaten bilgilerimi orda fotoraflarda var

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/2009-ve-2011-before-after-t43240.html

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:34 ----------

arkadaşların dediği gibi beslenme programları çok ayrıntılı uygulayamadım

Sayfayı Paylaş