Overtraining Hakkında, ve bacak sorunsalı

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve dmtria tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dmtria

dmtria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merabalar biliyorum bu konuyu sevmiyorsunuz ve anlamlandıramıyorsunuz, hatta bazılarınız inanmıyor bayanlar hemen kaslanmaz, kötü değildir o yağdır sudur v.s... uzun zamandır okuyorum forumunuzu.
    Ancak bu yorumlardansa lütfen kafamdaki sorunlarda yardımcı olun :/

bacaklarımda aşırı spordan ve sanırım her gün in çık yapmak zorunda olduğum 6 kat merdivenden kaynaklanan kas kütlesi var, üst bacaklarımın yuvarlak bir şekilde birleşmesine neden oluyor. Çok çirkin bir görüntü, kilolu değilim .. Yalnızca o bölgem çok kalınlaştı

Şimdi; bana bunun için overtraining önerildi, onun hakkında birkaç sorum var

1- Tam olarak ne yapmalıyım, yani mesela 1 saat aynı tempoda kondisyon bisikleti yapsam?
    2- Bu süreçte neler yiyip neler yememem gerek, malum kas kütlesi kazanmak değil amacım
    3- Kaç gün sürdürmeliyim bunu
    4- Öyle aylarca sürdürebileceğimi sanmıyorum, yani mesela 1 haftada çok yoğun yapsam istediğime ulaşsam, sonra bırakınca bi zararı olur mu? hızlı kilo almak, sarkma v.s...

Uzun oldu kusura bakmayın ama çok soru var kafamda. Ayrı olarak bacak sorunum hakkında önerebileceğiniz başka bir şey varsa da paylaşırsanız sevinirimm! :)

Sayfayı Paylaş