orta seviye antrenman programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve leocruze tarafından 13 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. leocruze

leocruze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar selam . Orta seviye için bilgehan Koç hocanın haftada 4 günlük programı var YouTube’da önerirmisiniz ?

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Ben fullbody programini denemistim bilgehan koçun çok verim aldim .Nette hocayim diye gözü paradan baska birsey görmeyen birsürü balon var ama bilgehan hocanin ne uzaktan eğitim saçmalıgini duydum nede baska bisey adam gibi adam vesselam.

Edit: sen 6 ayda göğüsleri 18 cm ilerlettim diyen arkadaş degilmisin ne ara orta seviye oldun bi dur bakalim 6 ayda orta seviyemi oldun. Bak 6 ayda ne çalıştin bilmem ama bilgehan kocun yeni baslayanlar için fullbody diye paylaştığı bir program var bende 6.ayim bittiginde 2 bucuk ay o programi yaptim müthiş verim aldim.sana tavsiyem onu uygula kuvvetinde oldukca articak( yeni basliyan programı yazmış ama en az 2 yil bu program sizi götürür diye aciklama da yapıyor videosunda)

3. leocruze

leocruze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam ben 2 ay klasik fullbody antremanı yaptım daha çok compound hareketler üzerine sonraki 4 ay bilgehan hocanın programıyla gittim 2-2.5 haftadır 4 günlük programı uyguluyorum

4. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    İlk 1.5-2 yıl yeni başlayan seviyesinde olduğumuzu unutmayalım. Çok ekstrem saçmalıklar dışında bu dönemde her şeyden verim alınır.

Sayfayı Paylaş