Optimum Whey 100% Whey Gold Standart

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 7 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. orta karar

45,5%
  2. çok başarili

50,3%
  3. başarisiz

4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 1.704 üye.
  1. trigger

trigger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben bu ürünü internet üzerinden almak istiyorum,türkiyeye yollıyan internet adreslerini biliyorsanız nerden alabilirim paylaşırsanız sevinirim

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urun Amerikada ne kadar ?

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    peynir ekmek fiyatına

dostum bu ürün amerikada 2, 5 ve 10 lbs olarak satııyor. 5 lbs in fiyatı yanılmıyorsam 28 dolar oda tl karşılığı olrak 45 ytl falan yapıyor. türkiyede ise aynı miktardaki ürüne istenen fiyat genel olarak 170 ytl civarı tam 4 kat fiyat farkı var. çıldırmamak elde değil. neden bu kadar kar marjı var bu ürünlerde anlamıyorum. bu işin ithalatını yapanlar oralardan bu ürünleri birer ikişer getirtmiyorlardır. emin baya yüklü miktarda geliyordur ve toptan alım fiyatı perakende fiyatından düşüktür. yani 28 dolar olan perakende ürün fiyatı toptan 20 dolara kadar geriliyordur. şu gümrük olayını çözemedim. ne kadar ürüne ne kadar vergi veriliyor bilmiyorum ama bir ürünün fiyatını bu kadar etkileyecek düzeyde midir onu da bilemiyorum. ama o kdarda olmasa gerek. anlayacağın insanlarn hiç ama hiç zorlanmadan aldıkları ürünlere biz burada servet ödemek zorunda kalıyoruz. düşün abd de bu sporu yapan biri ile bizim aramızdaki fark ne olabilir aynı süre zarfından aynı çalışma temposunda oradaki bir kişi senden benden daha fazla ölçü alır. hem beslenme sorunu yaşamaz ki yurdumdaki et fiyatları dünyanın birçok ülkesinden çok fazla hemde suplementlere senden benden daha kolay ulaşır. hep diyorum yine de diyeceğim bu soyguna dur diyebilecek birileri yok mu? oradakiler protein olayını bu denli basite indirgemişken burada altın fiyatına protein satılıyor. yok mu ithalat yapabilecek veya protein üretebilecek birileri. şu fiyatları kırabilecek babayiğit aranıyor. yeteri miktarda param olsa bu ürünlerin ithalatı olayına girer piyasadaki bu fiyatları baya kırardım. 28 dolarlık bir ürünü nakliye ve gümrük dahil, toptan geliyo bu ürünler konteyner kiralanıyordur, 40 dolara maliyet 30 dolarda kar marjıyla satsan 70 dolar oda 95 ytl yapar. ama 175 ytl ye satılıyor. araştırın arkadaşlar. bu iş göründüğü gibi değil. soyuyorlar bizi.

uzk bunu beğendi.
  4. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Almanya dan getirttim ben bunu bir akrabamla.5ıb 27 euro.Anlayacağınız bizi burada fena halde kazıklıyorlar.Fiyat artışının tek sebebi kargo.Örneğin geçenlerde eczaneden balık yağı almaya gittim.İki tane vardı.Biri 2,5 ytl diğeri 8,5 ytl.Eczacıya aralarındaki fark ne diye sordum.Oda sadece biri yurt dışından geliyor diğeri ise yerli malı.Anlayan Anlamıştır halimizi.Bir dşünsesine bu ürün burada 25 ytl.O zaman kapışılırdı resmen.Ama galiba hiç öyle olmayacak.Yada olucakda biz göremeyicez.

5. trigger

trigger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Istanbulda nerde bulurum bunu?

6. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    27 € biraz ucmurmussun gibime geliyor.. ben sürekli oradan getirtiyorum ve toptan satis fiyatini aliyorum.
    Yani bu proteini alabilecegin en ucuz fiyata aliyorum. yine de senin dedigin fiyatin bi hayli üstünde.. 2 lb'sinden bahsediyor olmalisin.

Normal disarda ki 5 lb satis fiyat 44,90 €
    http://www.fitmart.de/Proteine/100%-Whey-Protein-Gold-Standard-5.html

7. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    sanırım bunun yerine hardline nutrition whey almak daha mantıklı 1 kilosu 1.5 kilosunun fiyatına..yani aşırı pahalı..tabi alternatifi olan arkadaşlar varsa söyleyin??

8. savage

savage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar optımum gold protein dısında bırde optimum pro complex protein var bunlardan hangısını daha cok tavsıye edersınız??

9. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    optimum pro complex cok pahali ya 1 kilosu 145 ytl ne ozelligi var anlamadim :roll: :roll: :?

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    pahalı

pahalı olandan uzak durmak lazım. optimum gold standartta çok iyi ve diğerine göre ucuz.

11. savage

savage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben kıbrısta okuyorum..ve bu urunun 5 lbs sini kıbrısta 35 kıbrıs lırası yanı yaklasık 115 ytl ye alabılıyorsunuz..tabi buraya da kıbrıs rum kesımınden gelıyor.

12. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    bende kibrista okuyorum walla 5lbs 160tan aşagi bulamadim fiyat olarak nerden buldugunu sölersen sevinirim...

13. oes

oes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam
    bende bu urunun 5şbs cileklisi var 2005 subatında abd den almistim hic acmadim odamda duruyor simdi acsam problem yaratirmi ustunde son kullanma tarihi yazmiyor

14. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Optimumu TR de biraz fazla abartiyorlar. Marka secimi olsa ben optimumu ilk bese bile koyamiyorum. Mesela aminoasitleri diger en basit marka kadar etki gösteriyor. Whey protein ise sanki olaganüstü proteinmis gibi reklam yapilmaya baslanildi ama bildigimiz whey protein. Sunu hatirlatayim. Ben de bu sene ögrendim. Optimum markasi aslidna büyük bir sirket degilmis. Amerikada bir supplement firmasina yaptiriyormus ve etiketi optimum diye bastirip satiyormus.

15. xtremeee04

xtremeee04 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar.. Acaba bu ürünü İstanbulda nereden bulabiliriz? İnternet üzerinden almak istemeyenler için herhangi bir satış noktası belirtirseniz sevinirim..

16. xtremeee04

xtremeee04 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkes bu ürünü internetten mi sipariş ediyor? Yok mu hiç satan biyerler?

17. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Internetteki alisveris sitelerinde cikolata ve vanilya aromalisi var yazmislar.

bu Standard Vanilla ve Standard Chocolate mi acaba ? Diger aromalarini yazmamislar,
    yoksa salliyorlar mi ?

18. operatör

operatör Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    görddüm kadarıyla piyasadaki en ii değerler perfect +92 de var.bu üründen daha ii değerler sahip başka bişi biliosanız lütfen yardımcı olun.ayrıca bu optimum dan falan baya ii.

19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Burada SADECE bu ürün hakkinda yorum yapabilirsin!

20. weider_2200

weider_2200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    ben kullanıyorum oldukça memnunum.biraz pahalı bir ürün tabi :D

Sayfayı Paylaş