Optimum Whey 100% Whey Gold Standart

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 7 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. orta karar

45,5%
  2. çok başarili

50,3%
  3. başarisiz

4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 1.704 üye.
  1. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    iki gündür hardline hakkında yorumlar okuyorum.. evet optimum belki gerçekten kaliteli bir protein tozu olabilir ama sizlerin de dediği gibi bu fiyat çok fazla..100 ytl 1kg optimum alacağıma gidip 3,5 kg hardline almaya karar verdim..elimdeki chocolate mint biter bitmez amerikan pazarına gidiyorum..ayrıca evet chocolate mint bana da ilk önce after eight i hatırlattığı için geçen mesajlarımda övmüştüm bu tadı ama mesela 5 dak önce antreman üstüne bir ölçek içtim abartmıyorum burnumu tıkadım ve hemen bitsin diye koyabildiğim kadar az süt koydum..flexorun da dediği gibi benim de yurtdışından alırsam ilk tercihim vanilya..

2. doktorfunks

doktorfunks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar optimum bu ürünü nasıl kullanıyosunuz söylermisiniz yani spordan önce şu kadar spordan sonra bu kadar yatmadan önce vs. doğru kullanımı nedir bunun ?

3. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    oyy oyy o kadar yazdık çizdik boş be anam boşş!

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    En iyisini yapıyorsun. Ekonomik olsun diyorsan ve kilo almak isitorsan, spordan önce 1 ölçek. Spordan sonra yarım; gece yatmadan önce yarım ölçek alabilirsiniz. Spor olmayan günler kullanmayınız...

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kaslar antrenman olmadıgı gunlerdede kalıtelı beslenmelı.bu ıhtıyacın tamamını besınlerden karşılamana pek ımkan yok.off gunlerde vucut besınlerden karşıladıgı kalorının hesabını pek veremeyecegınden bence bu sure içerisindede ek gıda alımına özen gosterılmeli.

6. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Danıştığım doç dr. bio kimya ve beslenme uzmanı, spor olmadığı günler kullanman sonucu yağlanma ve metabolizmada bozulma olur dedi. Bende o yüzden artık spor olmayan günler kullanmıyorum. Mümkün oldukçada protein oranlarını bölüyorum. Ancak çok bulaşık olmasın diye 2-3' bölüyorum. :)

İyi çalışmalar dilerim...

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bir vucutcunun metabolızma hızını ve gunluk tuketımını hesaplayacak olursak kalıtelı beslenme açısından degerlendırıldıgınde yaglanmaya rastlanılmaması gereklı.tamamen hazır gıdaya alışma soz konusu olsa idi ozaman metabolızmada bır bozulma soz konusudur dıyebılırdık.CBÜ'de proteın tozu sattığım doçent ve doktorların görüşleride bu yönde...

8. a.kaya

a.kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    ıstanbul
    Arkadaşlar merhaba suppler yurtdışından nasıl temin edilir.

arkadaşlar merhaba ben yeni başlayacağım ancak çok profesyonel olarak değil sadece yağlardan kurtulmak vede fitt bir vücut yapmak amacım.
    Yardımcı olursanız memnun olurum.Bu arada bazı arkadaşlar proteinleri yurtdışından temin edebileceğimiz siteler yazmış buralardan alan varmı içimizde..Bazıları uyarı veriyor TC için gümrükten Geri dönebilir diye, bende almaktan vazgeçiyorum o yüzden..

Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Saygılarımla,

--

Yanlis baslik secmissiniz, Arama yaparsaniz yurtdisi ile ilgili cevaplar bulabilirsiniz. Bu baslik sadece "Optimum Whey 100% Whey Gold Standart"´la ilgili yorumlar icerebilir.
    Lütfen forum kurallarini okuyalim. Sordugunuz cevaplarin hepsi forumda mevcut, burasi Türkiye´nin en büyük vücut gelistirme forumu

/Yönetim

9. a.kaya

a.kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    ıstanbul
    özür diliyorum.forum çok büyük hak verirsiniz ki bu konu hakkında arama yapmadan direk yazdım.Kusura bakmayın.
    Saygılar.

10. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    benim salonda bu 34 euro

11. eksenlive

eksenlive Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    slm arkadaşlar bu ürünün double rich çikolatalısını aldın ama aynı nesquik gibi süte katınca tadı harika aklıma acaba nesquiki protein tozu diye doldurup satıyorlarmı sorusu geliyor. kayaarslantepeden internet siparişi ile aldım ilkkez kullanacağım kullananlar bilir bu sizdede böylemi . Ayrıca ambalajıda çok basit geldi bana beyaz bir plastik kutunun etrafına açıklamar vs bulunan kapak kısmınıda kapatan bi ambalaj, sanki bana ambalajı burda yapılmış gibi geldi kapağı açınca altında güvenlik jelatini gibi bişeyde yok bu normalmi çok sordum galiba ama merak ediyorum herkese teşekkürler.

12. kizilseytan

kizilseytan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    muz aromali sutle kullandim tadi cok kotu oluyor daha sonra cilek aromalisini portakal suyuy'la kullandim tadi cok iyi simdi cikolatalisini kullaniyorum her seferinde baska meyve suyu ile aliyorum (elma,uzum,portakal,seftali) bu sekilde icimi daha kolay oluyor gunde 3 defa sabah,oglen,aksam 2ser kasik kullaniyorum. moskova fiyati 4 kg. 90 usd

13. fixxer

fixxer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafiker
    Yer:
    istanbul
    kapağın altında jelatini var..diğer dediklerin normal..

14. eksenlive

eksenlive Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kapağın altı derken kapağı açınca kutunun içindemi yoksa kapağı çevreleyen banttanmı bahsediyorsunuz eğer kutuyu açınca içinde jelatin varsa benimki sahtedir o zaman kapğı açınca içinde jelatin falan yok cevap için teşekkürler

15. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    saydam içeriği yazmışsın ancak ben glutamini göremedim bu ürünü satanların reklamalarında 4 g dan fazla glutamin olduğu yazıyor açıklamada sende 3,5 g dan fazla glutamin demişsin ama içerik kısmında 4 g /serv glutamik asit yazıyor optimum orj. sitesinde ürün analizini bulamadım eğer bu glutaminse güzel ürün ama glutamik asitse bir kandırmaca bu reklamlar

16. fixxer

fixxer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafiker
    Yer:
    istanbul
    kutu ve kapağı arasında duran bi karton gibi bişi var o kadar...kutunun ağzını ayrıca çevreleyip tamamen kapatıp yapışık jelatin tarzı bişi yok...

17. eksenlive

eksenlive Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim fixxer

18. djdigy

djdigy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Fransızca öğretmeni
    optimum nutritionun bu mükemmel ürününü aşağıdaki linkten hemen ve güvenle satın alabilirsiniz.
    http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=2569935

edit (DaFFy): 16 İlaç ve Supplementlar için satış, reklam yapmak ve talepte bulunmak Bodyforumtr.com Forumlarında yasaktır.

19. doktorfunks

doktorfunks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 1 ay önce başladım ürünü kullanmaya 2 lb aldım bitti şimdi yeniden sipariş vermeyi düşünüyorum türkiye dist. şfk diye bir firma izmitte bu ürünün sahtesi gerçeğini nasıl anlayabiliriz ? hepsiburada adlı site satışını yapıyor sizce ne kadar güvenilir ?

20. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bu üründen 2 kiloluk olandan aldım hemde burdaki yazıları okumamışdım sadece fiyat/gramaj oranına bakdım

yorumları okuyunca çok şanslı olduğumu bikes daha ferketimki doğru bi karar vermişim hatta tercihin vanilyalı oluşu da dahil :D

iyide bi paraya almışım hepsi burda dan bi 10 lira falan aşağı heşke 2 kutu alsaymışım :D

iyi derken tabi göreceli olarak yani yurtdışıyla kıyaslayınca insan hüzünleniyo

1 bilemedin 1.5 ay falan gider heralde bakalım nasıl bi fayda sağlıycak

Sayfayı Paylaş