Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve ALPEREN tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı,

oy sayısı 144
    44,3%
  2. Orta karar,

oy sayısı 158
    48,6%
  3. Başarısız.

oy sayısı 23
    7,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    Arkadaşlar ben 93 luym ve günde 2 tablet kullanıyorum normal yemek oncesı 2 spor oncesı sonrası 2 kullanmıyorum

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73

yemek öncesi değil de antrenmanın hemen sonrası aminoasit kullanımı senin için daha faydalı olacaktır...

3. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    325 tabletıını 109 ytl kargo bedava aldım bugun elıme geçtı haplar çok kolay yutulur su ıle bu buyuklukde ılaçlar bıle var yanı çok abartmş bazı arkadaslar kokusu bıraz kotu oda çıgnemıcemz ıcın sorun yok...

optımum whey le bırlıkte 1 hafta snra antrenmanlara başlıcamdumbellllsweightlifter

4. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    arkadaslar lafımı geri alıyorum hapı yutamadm bogazlarım geri attı yarıya kırdım bogazımda kaldı su ıle zorla ındırdım . agzımda parçalayıp yuttum kokusu kotu tatsız zaten sorun olmuyor parçalayıp yutcam:shock:

5. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    bende amino3001 kullanıyordum,kutuyu bitirir bitirmez 325 tabletlik optimum aldım bakalım.günde 9 tane kullanmayı düşünüyorum faydasını görürüz herhalde..

6. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ürünü kullandım memnun kalmadım.weider in yanından bile geçemez hatta aynı klasmanda bile değil.protein tozu çok güzel optimumun ama amino asitlerinde iş yok bence.wider en iyisi ama biraz pahalı tabi.prolab almanızı tavsiye ederim.prolabın amino asitleri bodybuilding com da da en iyi seçilmiş bende kullandım çok memnun kaldım.en azından bunun içinde soy var prolab sadece whey.

7. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    amıno 2222 bende hazımsızlıga neden oldu bıraktıgım da 2 gun ıcınde duzelıyorum ama bıtırene kadar devam edecegım nedennını anlamadn aşırı suda tuketıyorum

antrenman oncesi 3 antrenman snrası 3 + 1 ölçek optimum whey kullanıyorum

8. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    bende kullanıyorum hiçbi yan etkisini görmedim,banada amino3001 ters tepmişti mesela.

9. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir
    ben de almayı planlıyorum ama zaten BCAA alıyom ıdman onceıs ve sonrası artı proteın tozu da ıdman sonrası alıom acaba bundan ıdman oncesı ve sonrası bırer tablet alsam fazla amıno yuklemesımı alor ? BCAA LAR hardlıne proteıon ON WHEY :D bılen arklarım yardımcı olsun
    bu arada 120 kg ve 1.81 cm boy bılgılılerınıze sunuyımda daha rahat yarrdımcı olursunz arklar

10. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bendede sivilce yaptı.weider daha yüksek dozda almama rağmen sivilce yapmamıştı.prolab ta sivilce yapmadı.bi tuhaflık var bu aminoasitte ama ne olduğunu çözemedim.markayı bence gözümüzde büyüttük biraz.

11. servo

servo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftadır kullanıyorum 3 defa hayati tehlike atlattım ama genelde güzel bi ürün...

12. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    forumdan bir arkadaşın mesajı.

haftaya optimum whey gold ile bu aminoyu kombine etmeyi düşünüyorum.
    bazı arkadaşlar olumsuz fikir bildirmiş ama bir de biz deneyelim :)

yutumunun zor olduğundan bahsediliyor, acaba suyun içine atıp erimesini bekleyip öyle içmek nasıl olur?

ya da, belirtildiği gibi "kötü tadına rağmen" dişlerde parçalayıp, yutmak?

zira en alakasız (meyve,kuruyemiş vs) besinleri tüketirken bile bazen nasıl oluyorsa boğulma tehlikesi geçiriyorum, yorumları okuyunca tırsmadım değil :)

13. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    tesadüf eseri bakarken gördümde o alıntı yaptıgın arkadaş benim :)

bana o zaman ayhan bey amino 3001 ve optimum whey için o kullanım şeklini önermişti fakat maddi yetersizlikten dolayı 3001 bittikten sonra amino2222 aldım optimum ve bununla devam ediyorum yoluma.şunu söylemek isterimki amino3001 cidden en az 2 kat daha başarılı bir üründü.amino2222 yi antremandan önce 5 antremandan sonra 5 alıp 1 yarım saat sonrada 1 ölçek whey içmeme rağmen o 3001 deki etkiyi göremediğimi üzülerek belirtmek isterim.yutma konusuna gelince ben 3001 ile başlamıştım amino alımına ve o zaman tableti 4 e bölerek zar zor yutabiliyordum,1 hafta geçtikten sonra değil 1 tüm tableti nerdeyse 2 tableti aynı anda yutabilir pozisyona gelmem beni çok şaşırtmıştı.amino2222 ise 3001 e göre daha ufak ve yutması hiç ama hiç problem değil benim için.tek sorun 1 haftalık bir aminoya alışma aşamasını başarıyla atlatmaktan geçiyor.bi süre sonra nası yutcağınızı öğrenyorsunuz diyebilirim.tad ve koku olarak 3001 çok daha fena bişeydi,2222 daha light kalıyor onun yanında ama inanın 3001 in o kendine has doğasını çok özledim :)

14. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    Bu aminoyu bende almayi düsünüyorum ama basi arkadaslar sivilce,hazimsizlik yapiyor demis bir an icin teredüte kaldim nasil bir amino acaba benim bildigim aminolar sivilce yapmaz yapsa yapsa whey prtotein yapar? su an dymatize super amino 4800 kullaniyorum fiyat ve etki bakimindan piyasadaki en iyi amino olarak görünüyor tek proplem tabletlerin mavi olmasi

15. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    mavi olması mı ? neden ki ?

16. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    gorgoroth yani demek istedigim tabletler mavi boya iceriyor insanin diskisi bile yesil mavi oluyor tabi herkesin kendi billecegi birsey kullanip kullanmayacagi o yüzden dymatize aminolar bitince Optimum 2222 denemeyi düsünüyorum

17. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    l carnitine içeriyor kütle kazanmak isteyen sporcularda problem yaratmasın ? kafam bu amino olayında çok karıştı

18. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bu amino ile whey i nasıl kombine edilir?Ve günde kaç tablet alınmalı?

19. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar tabletler gerçekten çok büyük suyla yutamıyorum çiğniyorum mecbur..

20. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Tabletlerin büyüklüğü yüzünden bıraktım para çöpe gitti yutamıyorum ve kutunun üzerinde de su ile alınması gerektiği yazıyor...

Sayfayı Paylaş