Online PT Program Aldım Fakat Sorum Var;

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ercanunal tarafından 18 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ercanunal

Ercanunal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhba arkadaslar Mustafa Özgür Geldec isimli kişiden 3 aylık pt aldım beslenme programı güzel fakat antrenman programında kafama takılan yer var size antrenman programı split örnek acısından size sadece göğüs/kol programımı paylasacagım;

Inclıne Press
    Üst dambıl press
    Bench press
    dambıl press
    Yana açış
    Üst yana açış
    Kablo Krossover
    Pullover
    Ve arka kol olarakta 4 hareketım var sorum şu aklıma takılan 2 sorum var göğüs için bu kadar hareket çok değil mi?
    ikinci sorum ise neden üst presı barla yaptıktan sonra birde dambılla calıstırıyorum ve bench yaptıktan sonra nedne tekrar dambılla yapıyorum bunlar zaten aynı hareketler değil mi?
    NOT:KİLOLUYUM NORMAL KİLOMDAN +20 KG YİM

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Bana mantıken biraz saçma vede , gereksiz kalabalık geldi. Barla yapıp sonrasında aynı hareketi dambılla yapmak, ben bunun mantıklı bir tarafını bulamadım. Bir yanlış anlaşılma olmasın, sordunuzmu bu durumu size program yazan kişiye.

Göğüste toplam set sayınız nedir.

3. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    çok mu aradınız acaba merak ettim bu kişiyi. bari daha bilinen birilerinden alsaydınız. bana çok saçma geldi program, kişiye göre değişir fakat benim push pull legsteki göğüs için hareket sayım 3, göğüs kol yapsaydım da maks 4 olurdu.

NeverEnough bunu beğendi.
  4. semih1

semih1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    o adamιn spordan anladığını sanmıyorum, videolarında full body yi savunuyor fakat öğrencilerine split uygulatıyor, bir body builder olmasına rağmen o kadar yağlı takılması da garibime gidiyor

5. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Çok komik, bu çöp programları yazıp para da kazanılabiliyor ha? İyi işmiş valla.

6. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Ne bu program mı? Hareket listesini verip içinden seç mi dedi yoksa çünkü tüm göğüs hareketleri var.

Sayfayı Paylaş