onlar gibi olmak istemiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rafet demir tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. rafet demir

rafet demir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    herkese selam 15 aydır vg yapıyorum çalıştığım salona geçenlerde 25 yaşlarında neredeyse 55 kg civarlarında bir arkadaş geldi salona yazılmak istediğini söyledi. hocada yarın gel başlarız dedi.sonra bu arkadaş duvardaki mr olimpiya şampiyon resimlerine bakıp şöyle dedi: ama hocam onlar gibi olmak istemiyorum sakın hocam baştan söyleyeyim deyince film koptu. hoca bir yandan ben bir yandan çocuğu tutmaya başladık . Arkadaş aletlere doğru ilerlemeye başladı .zor zaptediyoz .eğer aletlerden birer set yapsa onlar gibi olacaktı .neyseki diğer arkadaşlar geldi ve salondan dışarı çıkardık .iişin espirisi bu sporu dışardan ne kadar kolay basit görüyorlar .mr olimpiyalar ayda 9000-10000 kolori al 15-20 sene harca steroid günde 6 öğün yemek saatlerce çalış. bizim bile salona gittiğimizi duyunca hemen eleştirenlermi ,arnold olmamızı bekleyenlermi, hayatında nefes almaktan başka bi aktivite yapmayan adam bana soruyor hani la şişmemişşin ?diye şiştim şiştim sizin gibi insanlardan şiştim artık..... herkese sağlıklı ,sakatsız sporlar

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    konu disi bolume acsaydin keske konuyu

3. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Ben de çok çalışıyorum ama arnold gibi olmak istemiyorum ne yapmam lazım çok korkuyorum kaslarim Allah vergisi tek set çalışsam ertesi gün büyük bir ölçü artışı oluyor hulka benzemek istemiyorum imdat ... Bu işi bilmeyen koftilerin ben yapsam şimdiye senin iki katın olurdum , yok ilaç kullanıyor musun , sen protein tozu kullanıyorsun ama bi bırak sonucen , keşke doğal yoldan yapsan (sanki yapay yoldan sipariş verdik ) ıspanak ye bol bol ... Bu saçmalıklar çok bilen cahillere laf anlatilamadiginin bir kanıtı . Bu konudan çok uzaklaşmadan şöyle bir hadiseyi de size anlatayım da bir de işin öbür tarafında bizim seviyedekilerin insanları nasıl kandırdığını da görün :
    Geçen sene arkadaşla jatomideydik . Bacak omuz falan çalışıyorduk . Elemanın biri de göğüs çalışıyor . 40 ar kilolarla dumble press falan yapıyor . Ve göğüs gerçekten muazzam . Ben burdayım diyor. Yanastik elemana : birader kolay gelsin falan... Ee ne zamandır yapıyorsun el - cevap : iki aydır ... Elemanın göğüsleri lazari geçmiş . Bi yandan içimizden kıs kıs güldük ama bozuntuya vermedik. Böyleleri de Allahın birer lütfu. Yedikleri bir lokma bicepse 5 cm olarak geri dönen cinslerden . Allah herkese bu ışte sabır versin. Sabreden emeğinin karşılığını er geç alır. O değil de ben hala çok korkuyorum arnold gibi olmaktan :)))

HTC One cihazımdan gönderildi

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş