Omuzumda agri ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Nassim tarafından 9 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

1. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    selam arkadaslar, benim omuzumda bir agri var, gögüsleri calistirirken omuzum agriyor ? ne yapabilirim ? lütfen yadimci olun...

:cry: :cry:

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    ağır kilo ile girmiş olabilme ihtimali var. bizim salondada vardı birisi ağır basıcam diye en sonunda omuzunu sakatladı. Ağır girdiğinden olabilir. ayrıntıyı anlatırsan daha net cevap verebilirim. Birde ağrıların iki gündür geçmediyse ağrı tamamen geçene kadar çalışmayı bırak.

3. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    ağrımı yoksa tatlı bir yanmamı? önemli olan budur.......

slm millet . calf kasları hariç diyer kaslar kırmızı dır ve kırmızı kaslar çok kolay hasarlanabilir. örneğin yolda yürürken bile bacak lifleriniz kopabilir bunlar normaldir ama dikkatli olmak lazım. Eğer vucudunuzda tatlı bir yanma varsa o kaslarınızın büyüdüğünü gösterir ( antreman yaptığınız bölge yi beyin hasarlı kabul eder ve o bölgeye daha çok kan pompalar böylece vitaminler,proteinler ,karbonhidratlar v.s o bölgeye daha fazla yollanır kaslarda bu sayede büyürler) ama kaslarınızda gerçekten acı varsa o tehlikelidir ve o acıyan bölgenin dinlendirilmesi gerekir ( gün acıya göre değişir.) Eğer acı varsa vucut diğeri gibi çok kan pompalar ama bu sefer vucut ısısı soğusada kan pompalamaya devam eder ve pompalama çok uzun sürer oda iç kanama yapar eğer iç kanama durmazsa sonu ölüm bile olabilir.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Re: ağrımı yoksa tatlı bir yanmamı? önemli olan budur.......

Allah allah, ölümlemi sonuclanir ? walla sasirdim :?

nassim, benim sana tavsiyem en az 3 hafta calismayi durdur, gögüs ve omuzlari en azindan yanliz cünkü bench calisinca omuzlarina baski veriyor, omuzun agriyorsa balik yagsi yardim ediyor diye duydum bilmem yardimi olurmu. bunlari hap olarak eczenede alabilirsin.

5. Guest

Guest Guest

Omuz kaslar gögüs basmada etkilenir. daha cok isinma yapmayanlar bu etkiye agir kilolarda maruz kalir.
    Eger maximum kaldirista omzun agriyorsa o zaman bari tam asagi gögsüne indirme. 4-5 parmak yüksekliginde olsun ve sonra devam.

6. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    goguste aciyi omuzda hissede bilecek kadar agir sekilde omuzunu incitmissin agri sana uyari veriyor ben iyi degilim diyor o bolgen, omuz çalismayacaksin gecene kadar çok kotuyse doktor yoksa kas gevsetici agri kesici tedavici haplar ve kremler var arada aci gecmismi cok kucük bos barlarla omuzunu yokla bakalim cevabi acimi olacak aci yoksa bir iki ay cok kücük kilolarla omuzunu sadece formda tut derim bence omuz eklemi bir cok harekatte harekete yardimci bolge oldugu icin tedavisi uzun sure bilir gecene kadar omuzu etkileyen tüm hareketlerde istemesende agirligi düsürmek zorunda kalacaksin

Sayfayı Paylaş