Omuzum Ağrıyor Kaç Güne Geçer ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 21 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Omuz günümde daha çok gelişiyim diye antrenmanı uzattıkca uzattım ağır kilo girmedim sadece aynı kilolarla çok tekrar yaptım ve bugün salona gittim sol omzum hafiften ağrıyodu döndürdüm kolumu falan ısınmaya çalıştım hafiften keskin bişey vurdu sıcak böyle ince bi hatta canım acıdı ama sadece sol omzumda vardı ve önemsemedim 5x10 bench press girdim sonra artmaya başladı ağrı bıraktım şuan çok az acıyor sadece kolumu yukarı fazla kaldırdığımda sağa döndürdüğümde falan ani hareketlerde sol omzum acıyor ne zamana geçer cidden tüm herşey omuza bağlıymış dedim iyi bench yapmıyım başka hareket yapıyım hepsi omuza vurdu nasıl olduysa birde pazartesi gününe kadar gitmeyi düşünmüyorum ağrı geçmesse ben pazartesi gününe kadar gine her gün yediğim proteini yiyimi 5 yumurta 40 gr yulaf falan yiyorum sabahları devam ediyimi yoksa pazartesi kadar boşa yumurta harcamıyımı yaş 15

2. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Omuz sakatlamaya müsait bölge. Isınmadan harekete girme ve düşük kilolar çalış iyileşme aşamasında yap bunu ama şimdilik bir süre dinlendirmen lazım şiddetine göre antrenmana dönersin. Göğüs hareketlerini dikkatli yap omuza vurur. Beslenmeyi tam tersi daha çok yap onarımı hızlansın yüksek miktarda c vitamini al daha iyi olur bu süreçte.

3. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    inş yarına iyileşir

Sayfayı Paylaş