Omuzu İzole Etmek (Video)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Beatboxer tarafından 28 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. freegitar

freegitar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sıralamayı böyle mi yapmalıyız...

2. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu video daki lateral raise i dün denedim sanki omuz başından çok trapezlere vurdu.ben bir elimle biyerden tutunup hafif eğimli şekilde yapıyorum daha faydalı oluyor sanırım.

3. ozimen

ozimen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Benim başka bişey dikkatimi çekti. Pek konuyla ilgili değil gibi ama ikinci hareket sırasında adam ağırlığı kaldırırken nefesini tutuyor, indirirken nefes veriyor :)). Şimdi bu vücuttaki adama acemi yaftasını yapıştırmak da istemiyorum ama benim duyduğum bu şekilde :).

4. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    ben marc fitt i takip ediyorum bugün onun videolarında gördüklerimden yaptım çok değişik geldi :) bakalım bunları denicem hep

5. permission

permission Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bu videoda benim de birşey dikkatimi çekti enseye press yapmıyorlar. ingilizcem pek yok ama öne press yaparken orda adam birşey anlatıyor sanki. daha evvelde bir makalede okumuştum enseye press ne kadar temel hareket olsada aslında riskli ve omzu pek çalııştırmadığı söyleniyordu. bar ile omuz çalışırken eliniz göz izasında yani elinizi görme açısında tutmanız gerekiyor deniliyordu. bu videoda sanki bundan bahsedilmiş.

Sayfayı Paylaş