Omuzlar ve göğüs gelişimi hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Gin tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gin

Gin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, bugüne kadar kaslarımız iri gözükmüyor diye kavgadan dövüşten çekindiğimiz olmadı hala da yok fakat belli bir dönemden sonra şöyle bakınca da güzel görmek istiyor insan.20 yaşındayım bu zamana kadar depolarda çalışırken kaldır yükle bir sürü iş yaptık kollarımdan memnunum görüntüsü de rahatsız etmiyor fakat omuz ve göğüslerim ince kalmış bir şey de yapmadığımızdan.omuz ve göğüs geliştirmek için neler yapmamız gerekiyor bilgili arkadaşlardan her konuda(egzersiz,beslenme,bilgi,püf nokta vs.) her şekilde tavsiye bekliyorum.yaşım 20 kilom 70.teşekkürler​

2. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    armut piş ağzıma düş. Yav arkadaşım neyin tavsiyesini istiyorsun? google diye bir arama motoru var yazarsın omuz ve göğüs hareketleri,antrenmanı diye hepsin karşına çıkar buraya yazınca dahamı güzel oluyor anlamadım gitti.

3. Gin

Gin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bedavadan armut aradığımız yok güzel kardeşim.memleketin en bilindik forumu burası değil mi? internet çöplük bilgilerle dolu.ayrıca kendime has durumumu da belirtmişim niyetim iyi bilenden doğru yöntemi öğrenmek.zor geliyorsa bazı şeyler sana başlığı meşgul etmeye de zahmet etme gözünü seveyim

4. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    tamam memleketin en iyi forumu burası ama araştırsan bu forumdada bulacaksın zaten aradığını öyle değilmi? bkz:site:bodyforumtr.com göğüs hareketleri

Sayfayı Paylaş