Omuz sakatlığı 2 sene sonrası YARDIM.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kujokujo1 tarafından 2 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kujokujo1

kujokujo1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Herkese merhabalar,başlıktata belirttiğim gibi 2sene önce 8aylık bir fitness dönemimde omuz için güç antremanı yaparken dumbbel shoulder press hareketinde partnerimin ve benim dikkatsizliğim sonucu omzum çıktı şuan çok şükür bir rahatsızlığım kalmadı epey bir zaman geçti tabi omuz eklemi farklıdır o dönemde yaşadığım sakatlığı araştırdıktan sonra biraz bilgi edindim fitness benim için olmazsa olmaz bir hedefim vardı ulaşamadım onca emekten sonra saniyelik bir olaydan ötürü yok oldu artık tabi.. sizlere danışmak istediğim tekrar fitnessa geri başladım 2 hafta geçirdim dediğim gibi 2 sene boyunca hiç ağırlık çalışmadım sadece fizyoterapi sırasında ve dönem dönem lastik bantları ile egzersizlerde bulundum kardiyo ve diyetide katabiliriz 16kg verdim sonuç olarak şuan salonda çalışıyorum tabi riske atmadan geçmişte yapılan hataları tekrarlamamak üzere hertürlü tedbiri alıyorum sizlere sorum nasıl bir program izlemeliyim jim stoppani hazırladığı 12 haftalık beginner workout programı beni hem güçlendirip hemde kas gelişimi sağlayacağını düşünüyorum sizlerin düşüncesi nedir? fit define bir görünüme sahip olmak amacım kilomu koruyarak yada küçük düşüşlerden sonra (2-4kg) , kas olarak gelişim sağlamak hedefim diyetimi beslenmemi iyi yapıyorum protein,bcaa alıcam 1ay geçirdikten sonra 3. Bir suplementte düşünüyorum kararsızım yani şimdi çalışırken hep bi sakınma var sol omzumdan dolayı fakat 2 haftadır çok verimli antremanlar geçirdim kas ağrılarım ve antreman şiddeti olarak omzumla ilgili hiçbir problem görmedim çok sevinç vericiydi geri dönebildiğim için çok mutluydum ve piskolojik olarakta çok iyi geldi konuyla ilgili fikirleriniz önerileriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız ne mutlu bana..
    Boy:175
    Kilo:72

Sayfayı Paylaş