1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Olmuyor Sanki Olmuyor Olmuyor !!!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Head__Bangers tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    2 Ayda fazla birşey bekleme . Bu sporun zaten alt yapısı hemen hemen 5-6 Aydır . 5-6 Aydan sonra yavaş yavaş hacimlenmeye başlarsın . Öncelikle kas kütlelerini oluşturacaksın 5-6 Ay gibi bir sürede. Daha sonra 6-7 Ay içinde ( Toplam 12-14 Ay ) gibi bir sürede istediğin vücudu elde edebileceksin . Ama sakın pes etme . Pes edersen herşeye tekrardan başlarsın .

2. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    2 aydan diyilde yanlız dumbellden bir şey bekleme.Evde çalışıyorsan şınav ve mekik çeşitlerinide bence bi dene dumbellin yanında:)

3. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    eevveett beni spor salonuna yazıl die gaza getiren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim :D bu mesajı yazdıktan sonra salona yazılmaya gidiyorum arkadaşlar :D artık gelişmelerden verilen programdan haberdar ederim sizi artıkın gün içinde =)

j.claude.er bunu beğendi.
  4. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    evet bodyforum ailesine hayırlı uğurlu olsun gün içinde spor salonuna yazılmış bulunmaktayım =) pazartesi günü başlıyorum =) pazartesi günü ölçülerim alınıcak ve programım yapılıcak =) salon çok güzel daha önceki mesajımda belirtiğim gibi hocalarımın biri doktor biride vücut geliştirme şampiyonu umarım bilgilerini paylaşma yüceliğini gösterirler hoş öyle bişi yapmazlarsada başlarının etini yerim pinpirikli adamım abi ben :D :D :D

Sayfayı Paylaş