1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Olmuyor Sanki Olmuyor Olmuyor !!!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Head__Bangers tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar tekrar merhaba bu sporu evde yapanlardanım yaklaşık 2 ay oldu şuna dikkat çekmek istiyorum 2 ay oldu işte resimlerim tarzında bi konu değil bu ama sanki olmuyor olmuyor olmuyor istediğim gibi gitmiyor ya ben aceleci davranıyorum yada gelişimim yavaş gidiyor tam olarak anlayamadım...
    resimleri ekliyorum ölçülerimi tam bilmiyorum ölçmedimde açıkçası sadece bicepsi ölçmüştüm sıcakken 33cm gelmişti..program olarak flexor hocamızın evde dumbella yapılan programı uyguluyorum..
    1. gün göğüs, kol, karın
    2. gün omuz, arka kol
    3.gün off
    4.gün sırt, trapez, karın
    5. gün bacak kalça
    6 ve 7. gün off

resimlerimdeki eksik yanlarımı en acımasız şekilde eleştirebilir yol gösterici yorumlarınızı eksik etmeyiniz !!! bu arada boy 179 kilom sanırım 68 falan..

Ekli Dosyalar:

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    2 ay nedir dostum yapma gözünü seviyim

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam çok ama çok erkencisiniz sabredin :)
    Ayrıca bu spor sadece antreman programı ile olmuyor. Yemeğiniz, uykunuz, hayat tarzınız her olumlu gelişme sizi ilerletecektir.

4. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Suplament kullanıyormusunuz ?

5. smeqo1158

smeqo1158 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    eksik yanın acele etmen 2 ayda vücut olsa yollar badici kaynar

b0nd, bravehearts, ChevChelios ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    1 yıl dolmadan olmuyor demek aceleciliktir bu spor emek istiyor,nasıl bir futbolcu kondisyonunu 1 haftada kazanmıyorsa bu sporda öyle hemen olmuyor,branşlar farklı mentalite aynı çalışmak,beslenmek,dinlenmek,okumak bunları uygula acele etme kafaya takma olacak.

Head__Bangers bunu beğendi.
  7. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    yok dostum sadece doğal beslenme...

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    2 ayda 2 gün gibi bi süre degil. zayıfsınız herşeyi doğru yapsaydınız belli bi altyapı olurdu.
    burda benim tahminimce agırlıklar kas kontrolü altında degilde eklemleri etkileyecek şekilde çalışıyor olabilirsiniz. maddi konuda sıkıntısı olmayanlar için en iyisi salondur bilgili bi hocayla çalışmaktır. bu imkanlara sahip olmayanlarda doğruları bulmaları uzun bi zaman alabilir.

9. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    tabikide sadece antremandan ibaret değil kardeşim yumurtam tavuğum sütüm lorum yani protein olan herşeyi yiorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum çok hemde = )

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:50 ----------

''burda benim tahminimce agırlıklar kas kontrolü altında degilde eklemleri etkileyecek şekilde çalışıyor olabilirsiniz'' mmmm bu konu hakkında doğru söylüyo olabilirsin dostum ama şöylede bişi var eğerki dediğin gibi eklemleri etkiliycek şekilde çalışsam sanırım eklem ağrısı çekerim ama her çalışma sonunda çalıştığım kas grubumda tatlı ağrı oluyor !! buda o kas grubunu doğru çalıştırdığım anlamına gelmiyormu ???

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:56 ----------

umarım dostum bu çelimsiz görüntümden kurtulmak istiyorum sadece kurtulmak değil sağlıklı yaşamı bir ömür boyu sürdürmek istiyorum elimden geldiğince...

10. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ozaman arkadaşların dediği gibi çok planlı programlı çalışman şart kolay gelsin :)

11. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum 4 ayda 20 kilo alan biri olarak sana şunu söyleyim eğer çalışmıyorsan bütün gün evdeyse ye iç yat :D metabolizman istediği kadar hızlı olsun yemek yedikten sonra 1 saat uyu yediklerin direk olarak kiloya dönüyor çünkü hareketsiz kalıyorsun ;) denendi Onaylandı ! :D

12. MEHMET66

MEHMET66 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HUKUK
    Yer:
    YOZGAT
    2 ay dediğin nedirki dostum acele etme,ilk 6 ay da ancak vücut forma girer yeterki dengeli düzenli beslen ve sporunu bıkmadan usanmadan yap..aceleci olma

Head__Bangers bunu beğendi.
  13. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73

''burda benim tahminimce agırlıklar kas kontrolü altında degilde eklemleri etkileyecek şekilde çalışıyor olabilirsiniz'' mmmm bu konu hakkında doğru söylüyo olabilirsin dostum ama şöylede bişi var eğerki dediğin gibi eklemleri etkiliycek şekilde çalışsam sanırım eklem ağrısı çekerim ama her çalışma sonunda çalıştığım kas grubumda tatlı ağrı oluyor !! buda o kas grubunu doğru çalıştırdığım anlamına gelmiyormu ???

bende o agrılar 2 gün sürüyor ve öneemli olan spordan sonraki dinlenme sürecinde o gelişimi görmek.

kas kontrolü altında çalışmak

yani şöyle bişey birinde direkt bi takım tekniklerle kaslar gerilim atına alınıyor.
    digerinde kaslardan ziyade kemik sistemi eklemlere yük bindirerek çalışılıyor. bi nevi hamallık. aldatıcı olan antrenmandan sonra biraz hacim aldıgınızı görmek ama gelişim adına bi yere götürmüyor bu sizi.

14. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Maddi durumun iyiyse bu aleti almanı öneririm ;

http://www.irongym.gen.tr/

Paketin içinde açıklamaları vardır ben beğendim gayet güzel

15. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    kardeşim anlıyorum dediklerini aynı şeyden bahsediyoruz kas ağrısı yaşıyorum eklem değil..buda 2-3 çalışmanın şiddetine göre değişiyor..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:27 ----------

inşallah kardeşim...

16. bahomaho

bahomaho Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam yapma gözünü seveyim 2 ay olmuyor demek için çok erken sabredin bir salona yazılsanız iyi olur

17. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    sanırım en sonunda bir salona yazılıcam...bilmiyorum izmirli arkadaşlarım varmı yada bu konuya yorum yazan ama ARES GYM die bir spor salonu var semtimizde çalıştırıcıları Uzm Dr. VOLKAN ERTUĞRUL & Şampiyon SONER İÇÖZ yani hem bir doktor hem bir vücut geliştirme şampiyonu var salonda sanırım burda en büyük avantaj salondan bir doktor olması yeme içme konusunda en büyük yardımcı olabilcek hareketlerdede bir vücut geliştirme şampiyonu yardımcı olucak fiyatıda sanırım 3 aylık kampanya 140 tl falandı nasıl sizce ???

merak eden arkadaşlar salon için fikir sahibi olmak istiyorlarsa facebooka ARES GYM FAN CLUB yazarlarza orda şampiyonun fotoları falan var...

Son düzenleme: 23 Şubat 2012
  18. Turgut

Turgut Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporun en byük etkenlerinden birtaneside Değişimden ziyade yapan kişi veya kişilerin sabır saffasını ölçmesidir. Azim irade = Sabır " Sabır = Sonuç " 2 Ay kısa bri süre umarım şevkiniz kırılmaz 2 aydan ziyade daha uzun yıllar boyunca bu sporu yaparsınız az çokta olsa kendince gözlemliyeceğin değişimi görmek adına 6-7 ay sabret. Yavastan bicim ve hacim kazanır vücudun...

19. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    yaza daha cok var :)
    4 ay spor salonu destekle çalış yazık etme kendine

j.claude.er bunu beğendi.
  20. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşda sormuş supplement kullanıyormusun ?
    Evde çalışan biri ne supplementi kullanıcak supplemente verceği parayla gitsin sağlam bi salona yazılsın dostum öncelikle gidicen düzgün bir salona yazılıcaksın
    2.Bide 2 ay olmuş olmuyor olmuyor diyorsun
    3.Bu spor 2 ayda verim alınacak bir spor değil
    4.Evde değil 2 ay 15 ay çalışsan gene salondaki 6 aylık adamı yakalayamazsın(dügün beslenmiş ve supplement kullanmış)
    5.Sende supplemente zehir gözüyle bakan bir ışık görüyorum bu arada :)

Sayfayı Paylaş