Okulda beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Umut Onan tarafından 7 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Umut Onan

Umut Onan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Okullar açılıyor ve malum kantinlerdeki yiyecekler tüm emekleri boşa çıkartabiliyor. Öğlenleri yemek için evden yemek getirecem önerileriz var mı pratik şeyler yani.

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Alternatif çok. Kendine öğütülmüş yulaf ile süt hazırlayabilirsin. Hem protein hem karbonhidrat deposu. Taşıması ve içmesi de kolay. Protein tozu varsa karışımın içine onu da ekle. Bu sayede vücudun süt ile birlikte gün içinde proteini yavaş yavaş emecektir. Eğer diyette değilsen ve kalori almaya odaklıysan muz ilavesi de yapabilirsin.

3. Umut Onan

Umut Onan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Mantıklı fakat sabah yapınca öğlene kadar çantada tadı bozulur, kokar vs. Shake'den çok normal öğün lazım ama aklıma gelmiyor.

4. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    şahsen ben çalışan biri olarak akşamdan yapılmış haşlanmış tavuğu işyerine getiriyorum , artık yavaş yavaş sıcaklar gidiyor öyle hemen bozulmaz , e zaten okul klimalıdır.Bu tip yemek getirenler için kaplar var kilitli , haşlanmış tavuk,durumuna göre pilav, bol yeşillik rahatlıkla getirebilirsin onlarla, eğer yağ oranın çok yüksek değilse proteinli sütlerdende koyabilirsin yanına (gerçi onlardaki protein bitkisel protein ama olsun :) )

5. Anıl Özmerdivenli

Anıl Özmerdivenli Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Lise zamanimda nohutlu pilav yaptırırdım anneme ben de tavuk göğsü haşlardım. Yanina da kantinden ayran alip yerdim. Tadi da 10 numara oluyor besleyiciligi de gayet yuksek oluyor. Deneyebilirsin bence

Sayfayı Paylaş