Okulda Beslenme Nasıl Olur ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dembaba28 tarafından 16 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Okulda bi tost,döner yesen 4 lira o da hiç karın doyurmuyor. Günlük 10 tl falan harçlık alıyorum. Pek abur cubur yemek istemediğimden ve imkanlar kısıtlı olduğundan dolayı bu başlığı açtım. Ayrıca kilo almak için yüksek kaloriye ve boy uzatmak içinde kalsiyuma ihtiyacım var. Ne önerebilirseniz yazın lütfen. Okula dışardan veya evden ne götürmeliyim veya okulda almaya değer birşeyler varmı ?

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben bundan 14 sene önce liseye başlamıştım. 4 yıl boyunca hep evden götürdüm. sağlıklı beslenmek için. tam buğday, çavdar ekmeğinin içerisine peynir domates marul gibi şeyler koyarak sandviç yaparak götürebilirsin. biraz bıkma noktasına gelirsin ama arada kendini şımarttığında bu sorun ortadan kalkar. emin ol cebine para bile kalacaktır. o dönerin neden yapıldığı, tostta hangi yağın kullanıldığı gerçekten belli olmuyor.

3. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    okula gitmedn önce kahvaltını yap öğlen için tavuk pilav tarzı bi kap ayarla akşamınada evde yemegini ye

4. IvanDrago2

IvanDrago2 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    tavuk pilav makarna kıyma mercimek ve bulgur pilavı lor köftesi (yulaf-yumurta-lor peyniri karışımından oluşuyor youtubeda tarifi var bomba bişey ton balıklı sandviç lorlu sandviç gibi tarifler olabilir

Sayfayı Paylaş