Okula Yemek Götürmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve prektor3434 tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. prektor3434

prektor3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar okula ne yemek goturebilecegim hakkında hicbir fikrim yok.Yulaf ezmesi aldım ama hergun götüre götüre bıktım.Aksam pişirip kaba koyup goturmem lazim.Bana lütfen birşeyler önerin zor durumdayım.tesekkurler

2. Prophecy

Prophecy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben küçük yuvarlak kepek ekmekleriyle ton balıklı sandiviç(içinde domates salatalıkta var ek olarak) yapıyorum hem insanların yanındada yiyebiliyorum çünkü bi ara kaptan tavuk+makarna cıkartıp kaşıkla yemiştim ters ters bakmışlardı :D öneririm

prektor3434 bunu beğendi.
  3. nicolevis

nicolevis Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    bende lisede 2 sene boyunca okula yemek götürmüştüm, birkaç tavsiye veriyim sana.
    öncelikle kendine güzel bir yemek kabı al. 2 bölmeli yemek kaplarından alırsın daha iyi olur, birtarafına pilav birtarafına tavuk koyarak güzel bir öğün oluşturabilirsin.
    bunun dışında yemek kabına makarna koyup, yanınada 160gr lık bir tonbalığı alıp okulda tonbalıklı makarna tarzı bir öğün oluşturabilirsin. (ton balıklı sandviçte olabilir)
    kuruyemiş ve meyve götürerek ara öğünlerde ekliyebilirsin.

prektor3434 bunu beğendi.
  4. prektor3434

prektor3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    simdi yarin tavukgöğsü+ekmek +muz götürmeyi planliyorum.diger bi günde yulaf ,sonra dediğiniz tonbaligini gotururum.boyle boyle birşeyler bulurum artik

Sayfayı Paylaş