Nutrich Whey Protein Nasıl Sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Saruman tarafından 6 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Saruman

Saruman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 aydir fitness yapıyorum haftada 3 gün gidiyorum fakat beslenmem düzgün olmadığı için sadece bu süre zarfında zayıfladım yani hacim ve kas yapamadım .. şimdi kendime özel beslenme programı hazırladım ve bu protein tozundan sipariş edip aldım kendime henüz kullanmadım .. aslında hardline ile nutrich arasında kalmıştım ama seçimimi nutrich ten yana kullandım sizce nasıl bir protein tozudur bu ? beslenmem ile birlikte kas yapmama yardımcı olurmu ? boyum 1.74 kilom 70 bu arada ..

2. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo alırken protein tozu kullanmak mantıksız. Keşke o parayı kasaba harcasaydın.

3. Saruman

Saruman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aslında kilom iyi niyetim kas yapmak .. zaten hergün tavuk ve hindi eti falan yemeye başladım yani beslenmemi ayarladım sayılır üstünde bu protein tozu gelişimimi hızlandırır mı bunu sormak istiyorum :)

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni bir ürün olduğu için kullanan pek yoktur diye düşünüyorum ama merak ettiğim bir marka aslında , bir kaç yerde yöneticileri çok iddialı konuşuyordu bir çok marka ile kafa kafaya gidecekleri hakkına, aminoasit değerleri weiderle kafa kafaya gösterilmiş neredeyse bakalım nasıl devam edicekler inş iyi tutunurlar sektöre uygun fiyatlı çünkü

5. ali.mll.6116

ali.mll.6116 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Günlük protein ihtiyacını belirledikten sonra iyi bir beslenme programı ile birlikte mutlaka iyi sonuçlar alacaksındır.Onla birlikte bcaa ve glutamın de kullanmanı öneririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Saruman

Saruman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zaten tozun içinde 1 gr glutamin ve 6 gr bcaa varmış .. bcaa ya daha gerek varmıdır ki ?

7. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Adı çok geçiyo bu proteinin uygun fiyatlı olduğu için heralde

8. ali.mll.6116

ali.mll.6116 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Şu aşamada gerek yok fakat ileriki aşamalarda bcaa takviyesi sart şuan kullanmasına gerek yok.Bu arada bcaa nın tadı o kadar güzel değil simdiden söyliyeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    İlerleyen süreçte de gerek yok.
    Hayır hızlandırmaz. İhtiyacından fazla aldığın protein kas gelişimini sağlamaz. Amacın kas gelişimi ise olay basit. Gereksinim kadar protein(kg başına 1.5 g kadar), yüksek karbonhidrat(%50-60), ihtiyacından 300-500 fazla kalori ve vücutta bunları kas yapımına ulaştıracak düzey ve şiddette yapılan antrenman.

Sayfayı Paylaş