Nitrik Oksid (no)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve wolveron2 tarafından 6 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bu vitaminleri ve mineralleri one a day maximum ile alip yanına balık yağı hapi içsem yeter mi? teşekkürler

2. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    büyük oranda yeterli olurda bence bu vitamininleride doğal yoldan karşılaman eğer yapamıyorsan bari bu ürünleri kullandığın zamanlarda bile doğal olarak bol bol meyve ve en az haftada bir balık tüketmen senin yararına olacaktır :)

3. şahin19

şahin19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bence de 10 numara bir ürün... Dr. Ignarro ve ürünleriyle yakından ilgilenmeye başladım bir kaç haftadır çünkü kalp hastası babama da aldık bu üründen... Tabii kalbin dışında, tıkanmış damarlarını da açan bir ürünü var...

3 haftada babam tazı gibi oldu. Göğsü sürekli acıyordu ve ameliyat durumu da yoktu. Çok riskliymiş, "ölümü bekle" dedi doktorlar...

Bunun üzerine ilk başta inanamasak da, çok memnun olan kullanıcılar ile yüzyüze tanışıklık ve konuşmalardan sonra almaya karar verdik.

Bu tip şeyler internetten araştırılmaya gelmiyor çünkü kalleşi, malleşi, eline klavye alan herkes başkanının ürününe, markasına çamur atıyor bu alemde.. Sizi korkutabilirler...

Rakip şirketler ve özellikle ilaç sektöründekiler çok çamur atıyor bu ürünlere... Özellikle de benim babama aldığım markaya...

Öncelikle bu ürünü hangi doktor bulduysa, onun da içinde bulunduğu markaya güvenmek zorundayız... Doğru mu?

Yahu arkadaş, bu ürünü bu doktor buluyor, çığır açıyor, resmen mucizeler yaratan bir ürün... Ve adamın ürününe çamur atıyorlar! İnanılır gibi değil!!

Ürün piyasada tuttu diye sonradan pazara girenlere ne kadar güvenebileceğim? Bazı arkadaşların dediği gibi, yeni gelenler ya sentetikse nolacak?

Ya da merdiven altı? Ya da Çin malı? Veya kaçak?

Bu marka 30 senedir var, Lionel Messi, David Beckham, Uğur Dündar, Salih Güney, Ebru Şallı gibi isimler kullanıyor ve bir kısmı bu ürünün resmi sponsoru. Araştırın görün...

Bu ürünü her yaş insan kullanabiliyor... Hem de doğal. Sentetik değil...

Nitrik oksit dışında, omega 3'ün de faydalarını bir araştırın derim... Bakın neler öğreneceksiniz, neler.

Size tavsiyem bu ürünlerin faydalarını iyi araştırın ve günlük hayatınıza sokun. Mümkünse de bu ürünü kullanan gerçek kişileri tanımaya çalışın, onlarla yüzyüze görüşün ve dinleyin...

Sanal alemde çok çamur atıyorlar, benden söylemesi... Aldırmayın hiç birine...

Bu ürünün kilo aldırma-verdirme seti var... Etrafta; "Ben kullandım bi halta yaramıyor" diyenlere rastlayabilirsiniz. Mesela benim teyzem kullanmış, kilo vermemiş.

Ama ağzını biraz yokladığımda, sadece 15 gün kullandığını söyledi :) O da yarım yamalak.

Oysa sağlıklı bir kilo verme setine sahip, çünkü haftada 1 kg verdirtiyor, olması gereken de bu. Çünkü yağ yakıp, yerine kas getiriyor. Siz tartıldığınızda kilo vermediniz sanarken halbuki yağ yerine kas getiriyor da ondan...

Ben 3 haftada 3 kilo verdim. Rejim falan da yapmıyorum. Spor da yapmıyorum. Sadece günlük 20-30 dakikalık yürüyüş yapıyorum, o kadar.

Ve etrafımdakilerin söylediğine göre de, zayıfladığım farkediliyormuş ve yüzüm içeri çökmüyormuş.

Çünkü geçmişte body yapardım, kafama göre diyet de yapardım, üstelik 10 kilo da verirdim ama 1 ay içinde falan... Salak gibi kendimi başarılı diyet yaptım sanıyordum.

Oysa yüzüm içeri çöküyor, biraz kastan gidiyor, biraz su kaybı oluyor, falan filan işte... Yani kısacası yanlış diyet programları...

O yüzden bu ürün gayet iyi, insanlığa çok faydalı ürünleri var...

4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Bir makalede okumus idim. Yaz ayları için taze sıkılmış karpuz öneriyorlardı ant. 30 dk önce.

Kış ayları içinse . Taze sıkılmıs nar suyu , yarım limon suyu , 2 3 tane kivi karısımı.

ErbakanHoca bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş