Nestle nesfit , lifalif ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve undisputed01 tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Nestle nesfit bugun tadına baktım da resmen çok şekerliydi bu arada yenilebilecek bişey mi , resmen kilo aldırır gibi geldi ama lifaliften güzel olduğu kesin 16 17 gr şeker var nesfitte sizce hangisi ? Ve çok tüketmek günde 2-3 kase sorun olur mu yağ yakmaya az olsa da ihtiyacı olan biriyim six pack için.

2. violent36

violent36 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle önermiyorum .. ben kullandım kilo verdm fakat aç kaldım ve kasda kaybettim içinde şeker ver insülin direncini artıyor bunlar reklam kokan hareketler bır satış stratejisi .. (pazarlama okuduğumdan biliyorum ) kilo vermek ıcın kesınlıkle ve kesınlıkle yağdan karbonhidrattan kısıp proteine yönelmelisiniz.. cardio da şart.

3. ispirstyle

ispirstyle Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    13
    Nestlenin protein miktarı ve içinde ki besinlerin kalite oranı eti'nin kine göre çok çok iyi ama şeker oranı eti'ye göre biraz fazla.

4. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Bunlar kas yapmaya yardımcı ürünler mi yani hangisi tüketilmeli nestledeki şeker oranı resmen kilo aldırır , protein vb tam alıyorum da arada ara öğün veya kahvaltıda tüketmem gerek light süt ile birlikte ne tercih edilmeli?

5. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Eti lifalif kullan,nestle'nin şeker oranı yüksek diye hatırlıyorum.

6. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    ben nestle nesfit yiyorum her kahvaltıda,içindeki kuru üzümleri alınca sorun yok bencethums:

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sorun içindeki kuru üzümde değil ayrıca kuru üzüm olsun ne zararı olacak ? sorun nestlenin içinde ek olarak şeker olması.dia-sa varsa yakınınızda meyveli müsllisi var diasanın ondan alın derim.olmazsa etli lilatif in içine üç beş kuru üzüm 1-2 kuru kayısı ve incir i rendeleyip atın kolay gelsin :)

8. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    kuru üzüm olsun nolur olurmu,şekerin daniskası hemde...
    ben bir tabakta 1 avuç kuru üzüm ayıklıyorum,bu ciddi oranda şeker.
    nesfit ve lilatifin kilo aldırdığı doğru değil,bence içindeki lif oranı ve bağırsak çalışmasına olumlu etkisi sebebiyle,düzenli bir diyetle kilo bile verdirir.

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    doğal şekerle ne alıp veremediğin var :D ben şu kadarını söyliyeyim.aklınıza ne gelirse HİÇ rafine şeker tüketmiyorum HİÇ. meyvelerden alıyorum şekeri.çatır çatır da karın kasları var.(kendimizi kandırmaya gerek yok herkesi tenzih ederim genel konusuyorum) neyse tartışmaya girmeye gerek yok ben görüşümü belirttim saygılar

10. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu açan arkadaş içindeki şeker oranından bahsettiği için ben üzüm var dedim...
    bende meyvelerden alırım şeker ihtiyacımı,heleki üzümden antrenman öncesi yarım salkıma yakın üzüm yerim glikojen depolarını doldurmak için,ama şu aralar definasyonda olduğum için minimize ettim şekeri.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:27 ----------

yani üzümü temizleyince içinden şekerde azalır hesabı..

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tabi anlıyor ve sonsuz katılıyorum dogru olanı yapıyorsunuz zaten.bende şunu söylemek istiyorum.madem şekeri minimize ettiniz kuru üzümü atıyorsunuz neden nestle yiyorsunuz.tek sorun kuru üzüm degil içinde ayrıca şeker var.madem bu kadar minimize kararı aldınız lilatif daha iyi olacaktır saygılar :)

selim4141 bunu beğendi.
  12. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    aslında nesfit yemem içindeki lifler içindi ama lilatifte olabilir ondada bol miktarda lif var,son 2 paket kaldı,sonrası için lilatifte olabilir tabi.

13. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Şeker oranı olarak yani lifalif tatsız tuzsuz , nestle nesfiti sütsüz bile yersin o derece çok tatlı tadı oyüzden konuyu açtım da yani o kadar yararlı bişeyse akşam bile meyve yerini tutar mı ? Sonuçta rafine ürünler değil mi bunlar ?

14. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bende ülker kellogs specisla aldım, kampanya vardı 750 gr olan paketten daha öncede tüketmiştim.
    tatsız bişey şeker oranı sanırım nestlenin sadesine göre daha az.
    Birde eti lifalif aldım.
    sabahları kaseye ikisini karıştırıp yarım yağlı sütle tüketiyorum.(kahvaltı niyetine)
    Snra 3-4 fındık ve ceviz yiyorum.

15. toldoyevic

toldoyevic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kellogs tatsız gibi duruyo ama yanlıs hatırlamıyosam şeker oranı en yüksek olanlardan biriydi bi bak değerlerine istersen

Sayfayı Paylaş