Nereye baksam tam cevabı bulamadım ve kafam tamamen karıştı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve serif146 tarafından 10 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serif146

serif146 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba yaşım 20 boyum 170 kilom 94 yağ oranım 25 diyetisyenin dediğine göre 66 kg kas ağırlığım varmış ve malumunuz kilo vermek için uğraşıyorum sporda yapıyorum günlük 1 saat kadar ağırlık antrenmanı ve günlük ortalama 4 km kadar yürüyüş şimdi geldik asıl mevzuya şuandaki beslenmem şu şekilde kahvaltı 5 yumurta 2 sarı 1 avuc badem fındık 100gr lor peyniri öğlen evdeysem 200gr tavuk yada balık ve salata dışarda olursam mecburen protein tozu içiyorum (haftada 3 gün) akşam 200gr tavuk veya balık yine zeytinyağlı salata ile birlikte spordan sonra da protein tozu içiyorum ama araştırınca karbonhidratsız kas kaybı olur diye yazılan bir sürü site var ve bazı yerlerdede ben yaptım bişey olmadı diyenler var zaten biraz kas kaybetmeyi göze alıyorum çünkü vermek iatesiğim kilo 20 kilo civarında benim sorunum şu ne kadar kas kaybederim böyle devam edersem böyle yapmak yerine ne önerirsiniz ayda 4 kilo civarı kaybetmek istiyoeum en azından carb cycle konusunuda araştırdım iyice hepsi birbirine girdi okuyanlara teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş