Nereden nasıl başlayacağımı kararlaştıramıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sælim tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sælim

Sælim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    yaşım 17 1.78 Boyum var ve 70 kiloyum zamanla bana hem uğraş olması hemde vücudumu şekle sokmak istiyorum . Şuanda okulların açılmasına yaklaşık 50 gün var diyebiliriz seneye yurtta kalacağım için spor salonuna sadece 1 ay gidip bırakmak istemediğim için yazılmak istemiyorum bununa beraber yurtta da devam edeceğim güdne 1 saat falan şeklinde (eğer bir tarafından başlayabilirsem).Ayrıca kalça tarafım ve bacaklarımın vücuduma oranla biraz büyük olduğunu sanıyorum ki nasıl eritirim bilmiyorum şu anda zaman olsa spor salonuna zaten yazılacağım evde mi spor salonundamı sorusu yok kafamda kesinlikle ama dediğim gibi 1 ay gittikten sonra mı yurtta devam etmeliyim yoksa evde başlayıp mı devam etmeliyim bununla beraber kalçamı bu süreç içinde nasıl eritebilirim kafamda deli sorular yardımcı olursanız çok sevinirim bir an önce şu soruları kafamdan atıp başlamak istiyorum şimdiden Teşekkürler . :D

2. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    eğer yazılabiliyorsan spor salonuna yazıl 1 ay iyice çalış hocandanda devamı için bir antrenman programı yapmasını iste yurtta kalacağını filan belirt yurtta hiç kalmadığımdan bilmiyorum fakat büyük ihtimal izin verirler dumbell filan al yurtta çalışırsın bir çift dumbell la bile geliştirebilirsin vücudunu

3. Sælim

Sælim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler olabilir aynen dumbell setim var şuanda zaten

Emreclk52 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş