Nereden başlamam lazım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BöcekBaşı tarafından 16 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BöcekBaşı

BöcekBaşı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar yaklaşık 2 aydır spor salonuna gidiyorum amacım kilo vermekti ancak spor bu süreçte diyet ve kardio yaparak kilo verdim. Verdiğim kiloda sanırım kas kaybım fazla oldu ağırlığa girmediğim için.
    Boyum 1,78 kilo ise 73 civarı tek amacım var yağ oranımı düşürerek karın bölgem ve gögüs bölgemdeki yağlardan kurtulmak. Kas oranım ahım şahım artsın istemiyorum tek isteği bel bölgesi ve göğüs bölgesi yağlarını eritmek.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    yağlarından kurtulmak istiyorsan protein ağırlıklı kalori ölçerek besleneceksin , örneğin vücudun günde 2500 kalori ile çalışıyorsa sen 2000-2200 civarı kalori ile besleneceksin. Ağırlık antremanı yapmazsan kas kaybedersin .... hatta full ağırlık antremanı yap haftada 2 kez ağırlık idmanından sonra kardio yap max 45 dk

BöcekBaşı bunu beğendi.
  3. BöcekBaşı

BöcekBaşı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anladım hocam o şekilde ocak ortasına kadar çalışayım bakim umarım az da olsa değişim görebilirim

4. BöcekBaşı

BöcekBaşı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tahmini ne kadar süreçte sonuç alabilirim sizce?

5. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    İyi beslenme. Hedefe yönelik antrenman. Gerisi sabır. Süre sınırı koyma. Yaptığın şeyi severek yapmaya çalış. Sonuçta birşey istiyorsun ve zaten ulaşınca mutlu edecek bu seni.

Sayfayı Paylaş