NEREDEN BAŞLAMALIYIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ZONS tarafından 2 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZONS

ZONS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saygıdeğer buyuklerim hocalarım hikayemi kısaca anlatayım ve önerilerinizi alayım ben 18 yaşında 1.67 boyunda 57 kiloda yaşıma göre boyum ve kilom az bagzi insanlar beni çok etkiledi ve içimde ukte bıraktı boyun kısa siskasin tarzında ben yürümeyi seven günde canım sıkıldıkça dışarı çıkıp yürüyen biriyim bundan önce spor salonunda biraz vaktimi harcadım malesef öldürmüşüm hocalarım sizce boy ve kilo oranına göre nereden başlamalıyim maddiyatim biraz sıkıntı o yüzden fazla ileri gidemiyorum hem boy hem kilo ve Azda olsa vücut yapmak istiyorum elestiri ve önerilerinize açığım herkese hayırlı geceler iyi forumlar dilerim ..
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2019 ---

Son düzenleme: 2 Nisan 2019
  2. Mehmet alemdar

Mehmet alemdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    18 yaşında biri olarak insanların vücudun hakkında sana söylediklerini kafana takman normal spor yapmasan bile zamanla o durum geçecektir ne kadar zaman alır onu bilemem ama şu durumda spor yapman çok daha doğru olur senin için.Boy konusunda anne ve babanın boyunu yazman seni bilgilendirme açısından daha yararlı olabilir o yüzden boy konusunda bir fikir beyan etmek şuan zor ama uzama durdu gibi kesin bir durumdan bahsedemeyiz,vücudunun o sıska duruşunu sporla beraber yok edebileceğini unutma bunun bir süreç işi olduğunu da es geçme sakın sabretmen gerekecek, yemek konusunda da kendini sağlıklı olana senin sporla beraber ihtiyacın olana alıştırman gerekli bu da tamamen sana kalmış.

3. ZONS

ZONS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Annem ve babamın boyları uzun benden 2 yaş kardeşim 1.89 zaten küçükken evlatlai olarak alındığım için eski ailemin boyu hakkında bir fiktfi yok

Sayfayı Paylaş