Neler oluyor?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Rastafania tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba sevgili forumdaslar öncelikle herkese iyi günler 4 aydir fitness yapıyorum 76 kilodan 68 kiloya kadar indim guzel bir define dönemi geçirdim kas kutlemi ciddi miktarda arttirdim beslenmeme cok özen gosteriyorum fakat artik derslerim dolayisiyla spor salonuna yazin gittigim kadar gidemiyorum nadir gitmeye basladim kilo sorunum ortadan kalkti ama bu seferde kas gelisimim sanki durdu evde dumbell setleriyle sinavla mekikle biseyler yapmaya calisiyorum ama ise yaramiyormus gibi geliyor vucudum sanki bi yerde durdu gelismesini bitirdi gibi hisse kapildim bu vucuttan daha fazlasini istiyorum beslenme programimda her gun ton baligi veya tavuk gogsu var protein ihtiyacimi karşılıyorum carb ida yulaf ezmesi kuruyemis gibi urunlerden karsiliyorum esas ihtiyacim yaglanmadan guzel bir bulk donemi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Boy 1.79 kilo:68

2. the admiral

the admiral Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    sadece karbonhidratı biraz azalt geri kalanlar aynı sayılır

3. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Gunluk kalori ihtiyacinin ustunde al diyorlar yaglanma problemi olmaz mi bulkta

Sayfayı Paylaş