Nefes alamama?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Berhan1313 tarafından 19 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Berhan1313

Berhan1313 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba bugün ilk kez fitnessa gittim 65 kiloyum 1,63 boyundayım 16 yaşındayım daha önce bu kadar kilolu değildim. 3 4 gün önce (spora başlamadan önce) bişeyler içerken nefesim kesilmeye başladı çok bi etkisi yoktu bu sabah da bir şeyler yerken nefesim kesildi ve biraz zorlandım yani 3 5 kez öksürdüm öyle geçti. Dediğim gibi bugün akşam ilk kez spora gittim her tarafım ağrıyordu ve soğuk duş alıp hemen yattım ardından bi yarım saat önce uykudan kalktım nefes alamadım ve direk babam beni duşa götürdü kafama soğuk su döktü ve nefes almaya başladım yarın da doktora gideceğiz ama içim rahat değil neden böyle oldu? acaba spordan mı? bu normal mi? Geçer mi? Bi yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada sporda hocanın gösterdiği hareketleri yaptım kafama göre takılmadım

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Aklıma çeşitli sebepler geliyor fakat doktor olmadığım için bir şey söylemem sizi yanlış yönlendirmek olur. Yarın doktora gidince size yardımcı olacaktır.

3. Berhan1313

Berhan1313 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2019 ---
    Yani zaten yarın doktora gideceğim ama siz yine aklınıza gelenleri söylerseniz sevinirim elbette kendimi dedikleriniz doğrultusunda yönlendirmeyeceğim sadece aklınızdakileri merak ettim dediğim gibi aklımızdakileri söylerseniz sevinirim

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ilk spora başladığım zamanlar bana da oluyordu. hatta bayılacak gibi oluyordum. inşallah bir şey çıkmaz.

5. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yaşını 16 düşünürsek en muhtemel astım

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş