Neden Pro Badiciler Tayt Giyer?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dexter3434 tarafından 29 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. dexter3434

dexter3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden prof badiciler antreman yaparken tayt giyerler. Rahat kıyafetler tercih edilir genelde peki alt tarafa niye sıkan dar taytlar giyilir?

Bir duyumuma göre şeylerinin ufalmaması içinmiş. ne alaka anlamadım??
    bilen varsa lütfen cevap yazsın neden o sıkı taytları giyerler???

2. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    dexter3434 aldığın duyumlar yanlış :D seni işletmişler....
    Evet üst tarafa rahat kıyafetler giyilir..alt tarafında rahat olmadığını ne biliyorsun???tayt giyilmesinin sebebi..tayt türü kıyafetler genelde esnek polyester tipi kumaştan yapılır vücuda yapışır ve hareketi engellemez...böylece mesela sırtında halterle squat(çökme)yaparken ikide bir pantolonla oynamak düzeltmek zorunda kalmazsın...
    Bende antreman yaparken altıma mayo giyiyorum...pamuklu kilot teri çektiği için rahatsızlık veriyor oysa polyester mayo hem esnek ve rahat hemde çalışırken hareket serbestisi veriyor....

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ben kendi düşüncelerim bence popolarını daha kaslı veya sıkı yani tamamen görünüşleri ile ilgili biz neden dar body giyiyorsak onlarda o yüzden bence ve bir başka sebebide şu olabilir dalga sallanmasın diye :D ama kesinlikle ufalmaması için yapılan bişey değildir

4. Guest

Guest Guest

Ben hic bir profesyonel ve amatör vücutcularin tayt giyipde antreman yaptigini görmedim. yoksa sen ciplaklar kampinda antreman yapanlarimi izledin?:D

Vücutgelistirmeciler sahneye cikarken yada poz verirken tayt giyerler ve o sekilde tüm kas hatlarini görmek yada göstermek icin poz verirler.

5. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Panzehir sen yapma bari kanka :)
    Ronnie Coleman The unbelievable'da Bacak gününde tayt giyrdu mesela...
    Jay Cutler gene bir bacak gününde tayt giyordu...

6. Guest

Guest Guest

:)

Simdi o görüntüleri ceken sahis rastgele yakaladi mi zannediyorsun? poz vermek icin tayt giydiler. Altina giyerler ve üstüne normal antreman elbiselerini giyerler. Daha sonra antremanda soyunup poz verirler. Profesyonel vücutcu normal shortla kesinlikle poz veremez ona cok yakisiksiz kalir(bize belki degil).
    Eger konu sadece antreman ise o zaman hemen yapar ve cikarlar ve soyunma odasinda kimsenin altinda tayt göremezsin zaten ciplakda soyunmazlar (malum yani).

7. dexter3434

dexter3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla bizim hoca adını wermiyim 2005 de kendi kilosunda 1. oldu her antremanda genelde siyah tayt giyer özellikle bacak calısmalarında kesinlikle tayt giyer soguk olsun olmasın hava. ve inanmazsınız soyunma odasında cırılcıplak giyiniyor.

8. Guest

Guest Guest

evet anlasilan hocan müsabakadaki taytli bodycilerden etkilenmise benziyor. Simdi profesyonel vücutcular genelde bircok yerde kendini hazir hissetmek isterler ve gittikleri yerlerde poz verecegi düsüncesiyle genelde tayt giyerler. Tabi elbette aralarinda hep tayt giyen vardir sonucda her prof sporcuyu ic camasir kontrolünden gecirmiyoruz yada gecirilmiyor. Ama genel itibariyle tayt giyme durumu yukarda anlattigim ölcücedir.

9. Guest

Guest Guest

Sunu da söylemek isterim. Avrupa ve amerikada bu tipsiz ic camsirina Tayt denmiyor. Genelde ismi erkek Tangasi :) Avrupanin bazi ülkelerinde ise bunu genelde I.... ler giyiyor. Onun icin fazla bir erkekde göremezsiniz.

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bana kalırsa farklı şeylerden bahsediyorsunuz dexter sen galiba bisikletçilerin giyidiği tayttan bahsediyorsun bizim hocada arada giyer paçalı yani neredeyse diz kapağına kadar
    Panzehir ise yarışmalarda giyinilen külotlardan bahsediyor yanlışmı acaba :) :D :)

11. dexter3434

dexter3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eveet

evet benim dedigim tayt gibi bişey. bisikletcilerin giydigi türden polyster galiba.

12. Guest

Guest Guest

hsd konuyu dogru yöne cektigin icin tesekkür ederim.
    Galiba yanlis anlasilma olmus. Bu benim hatam. Olayi yanlis anlamisim.
    Özür dilerim.

13. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu tayt konusunda hsd arkadasin soyledigine kesinlikle katiliyorum yatarak yapilan hareketlerde ve bazi hareketlerde erkeklik organini iyi kamufile ediyor çok faydali oluyor çünkü etrafta bayanlarda calisiyor ben düsündüm bir ara giyeyim diye ama bacaklarim acik asla dolanamam ortalikta onun icin biraz daha dar kilotlarla isi götürüyorum birde gerci vücut gelistirmeci cogu arkadas kalca calismazlar ihmal ederler bu bolgeyi ama bir nevi vücuduna güvenen begenen kisiler belki sergilemek icinde kullaniyor olabilirler

Sayfayı Paylaş