Neden çekemiyolar ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Square tarafından 3 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Fitness dan çıktım kol göğüs çalışmışım arginin de aldım kollar pump eve gidiyorum bide bilirsiniz bb ile uğraşan insanların yürüyüşünü bu sporu yapmayan bilmez istemesende kasılarak yürüyosun çünkü kaslar pump lı neyse 3 4 tane adam arkamdan yok spor yapınca ben bilmemne başka mekanlardada bu tarz bakışlara raslıyorum ulan kolaydı gel yap o zaman ben sabah akşam uğraşıyım gerek uyku gerek beslenme gerek antreman sen oturduğun yerden laf söyle sizede oluyomu bu tarz çekememezlikler gerek arkadaş ortamında gerek yolda falan bana artık sık sık olmaya başladı ama hoşumada gidiyo bi yandan doğru yolda olduğumu anlıyorum demek o kadar dışardan farklı duruyorum sinir oldum gece gece

2. burakemal1

burakemal1 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Like this

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. umpalabas

umpalabas Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Haklısın kardeşim örnek vereyim bugün okulda yaşandı içimde kaldı kime söylesem diye zaten olay şöyle ben vucut geliştirmede kendi çapımda yapıyorum yeni yeni arkadaşlara 20 şınav çekebiliyorum dedim hepsi bir olup mal mal laf ettiler çok sinirlendim ellerimi koydum yere çektim başlamaya millet mal gibi kaldı sonra hazmedemediler senin ellerin yok böyle şöyle gelin siz çekin dedim banane diyolar insanlar anca laf atıyorlar kendilerini bişey zannediyorlar okulda oldu olay

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Square bunu beğendi.
  4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Bizim ülkede iyi bir şeyler ile uğraşan herkes bu tarz tepki alır. Çünkü insanlara evde oturup televizyon izlemek daha cazip gelir kendi yapamadığını başkasınında yapmamasını ister ve inan bunun tek nedeni bizim ülkemizden kaynaklı başka hiç bir gelişmiş ülkede bu tarz tepkiler görmezsin çünkü eğitim sistemleri daha ilkokuldan ilgi duyduğu spor dalına çocuğu yönlendirir ve üniversite bitene kadar ilgi duyduğu spor dalları ile ilgili bir şeyler yaparlar. Bizim ülkemizde daha okul sayısı bile yetersiz kaldı ki beden derslerinde sağ dön solo dön topu ver geç şeklinde zaten milli eğitim bakanı eğitimci değil spor bakanı sporcu değil sen böyle bir ülkede sporcuya saygı duyulmasını beklememelisin çünkü insanlar bunun ne kadar zor olduğunu bilmiyor yapmamış ki spor nereden bilsin? Emin ol yoldan geçenleri bir kenara bırak kendi çevren bile bir ortama girdiğinde bir farkın olsun istemezler. Biraz dolmuşum sisteme giydirdim ama öğretmen olacak olmamın getirdiği bir şey galiba :)

Darkmoon53, Thunderbird, Square ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. umpalabas

umpalabas Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Çok haklısınız öğretmenim

Devon bunu beğendi.
  6. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Birde şey var '' o kadar gidiyorsun bu kadar mı kas yaptın '' bayılıyorum bu cümleye ya. Kimsenin sağlıklı yaşamdan haberi yok.

Darkmoon53 bunu beğendi.
  7. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Ben de dövüş sporları ile uğraşmamdan dolayı, yıllardır hep şu lafları duyarım.:
    Şu falanca kişiyi dövebilir misin, yok kaç kişiyi dövebilirsin yok şu adam çok iri onu indirebilir misin vs...

Geyik geyik başka bir şey değil.

8. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Cahillikten öte gidemez.

9. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    biraz gelişilince toplum içinde diğer erkekler tarafından yanında durmaktan çekinmeler uzaklaşmalar seni görmek istememeler ortada hiçbirşey yokken gıcık olmalar daha neler neler oluyor :).iyi insanlarla ilişkilerimiz aynı kalsa da kötü insanlara böylesine büyük bir antipati yayabilmemiz mükemmel birşey.bu antipati çok büyük bir güç.inşallah sağlığımız el verir de ömür boyu bu güce sahip oluruz

Darkmoon53, Mavi Tuna, fbkdr1234 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. Mavi Tuna

Mavi Tuna Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 174 boy 103 kilodaydım. 10 ayda 25 kilo verdim son 3 aydır ufak ufak vücüt çalışıyorum yaş 35. Bana da son zamanlarda yok göğüslerin genişlemiş, yürüyüşün değişmiş diyenler oluyor. Bana göre gelişim bile yok öyle. Yeter bu kadar diyorlar. Sonra bu kiloları vermek için hangi ilaçları kullandın diyorlar. 10 ayda 800 km yürüyüş yaptım yaz~kış demeden ki bu ölçe bildiğim. Beslenmeye çok dikkat ettim. Bu iş için çok uğraştım ama gelde anlat bazılarına. :)

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

afka9 bunu beğendi.
  11. umpalabas

umpalabas Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Başarınızı tebrik ederim 10 ayda 25 kilo vermek iyi yavaş yavaş yapmak daha sağlıklıdır iyisini yapmışsınız bi 10 ayda vücut çalışın daha neler

Mavi Tuna bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş