Ne yaptiysam sonuc husran

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Anakin skywalker tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaslar merhabalar gecmiste 1 sene kadar bu sporu yaptim daha sonra cesitli sebeblerden 1.5 yik ara verdim 6 ay once tekrar basladim ilk 1 ay tum vucut ve kalori acigi vererek yag yakmaya calistim 71 kilodan 67 ye dustum ve sonra bulka girdim 67 kilodan 80 e geldim 4 ayda benim canimi sikan nokta kollarim gogusum sirtim omzum gelisti ama vucudumda bel cukuru var ve surekli bel simitlerim cikiyor gobegim fazla olmamasina ragmen bel simiti alip basini gidiyor ne yaptiysam bu sorunu asamadim kadin beli gibi mukemmel bi bulk donemi gecirdim 5 ayda kollarim 39 40 oldu ama bel simiti yuzunden takintim oldu ve tekrar definasyona basladim ayin 5 inde 1 ay olcak kilo kaybim var ama hala bel simitlerim ve gobegimi goturemiyorum isin ozeti bi turku %10 a dusuremiyorum vucudumu daha cok kilo verirsen ne anlami olcak yaptigim kutleyide kaybedicem 77 kiloya dustum 3 kilo kaybettim ama bel cukurumdan dolayi bel simitlerim gitmiyor bazi adamlarda hayvan gibi gobek varken asla bel simiti olusmuyor sanirim bu bel simiti yuzunden sporu birakacagim cunku pskolojimi alt ust etti calfler ve bel simitlerinden cok cekiyorum bi yardim edin biktim gercekten.

Cok emek veriyorum maddi olarak en ust seviyede harcamalar yaptim kalori hesaplari herseyi yapiyorum beslenme bolumunde karbonhidrat hak. Isimli bir konum vsr detayli bi sekilde ne yedigimi antremanjmi yazdim ama hic emek vermeyen sporla alakasi olmayan adamlar cevremde inanilmaz gobegi olan adamlarin arkadan baktiginizda 0 bel simiti olmasi artik canimi sikiyor salonda gosterdigim emegin yarisini gostermeyen adamlar incecik belle hayvan gibi kutle yapiyor bu spor genetik sporu ben bunu anladim ve sanirim birakacagim gercekten verdigim emekler elimde patladi lanet olsun gercekten.

2. nbacıshaquılle

nbacıshaquılle Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sporun genetik sporu olduğuna ben de eminim.
    Benim de sıkıntım göğüs kafesim aşırı dar bu yüzden kaslı olmama rağmen arkadaşlarımdan dar duruyorum bu da verdiğim emeğin karşılıksız kalmasına sebep oluyor.

3. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Kendinizi başkalarıyla kıyaslamak büyük hata.
    Sonuçta hepimizin iyi ve kötü yanları var.
    Siz kendinizde mevcut olan iyi yanlarınızı ve kusurlarınız kabul ederek işe başlayın ve bunlarla yapabileceğiniz en iyisini yapın.
    Ben bu spora şu gözle bakıyorum evet bu bir yarış ama ben kendimle yarışıyorum başkalarıyla değil.
    Yani salona gidip aa hüseyin 100 kilo basıyor ben 120 basarım demedim veya ooo adamın genetiği çok iyi süper vücut yapmış benim genetik kötü ben bu işi bırakayım demedim.
    Sonuçta bırakırsanız durum daha kötüye gidecek bu bir gerçek.

kaka bunu beğendi.
  4. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Genetik sporu dostum ben bel simiti yuzunden tatile gidemiyorum denize giremiyorum bu nasil bi pskolojik travmadir ne yaparsamyapiyim o bel cukuru yuzunden bu haldeyim gitmiyor ne gobek sifir oluyor ns bel simitleri gidiyor bu spora kimse sabir sporu demesin genetik sporu

5. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Yardim edecek yokmu

https://www.bodyforumtr.com/threads/genetiğim-nasil.133843/

Su konuya bir bakin bu arkadasim dogustan boyle bi fizige sahipken biz neyin savasii veriyoruz arkadasim konunu ornek olarak attim bu arada yanlis anlama .. Evrt arkadaslar yorumlari bekliyorum genetigimizin kotu olusu bu sporu yapmamiza kesin ve net engel ben definasyon yaparak bu konudaki arkadasin bel bolgesine sahip olmaya calisiyorum ama sanirim asla mumkun olmayacak.

Son düzenleme: 28 Mart 2017
  6. crossfit34

crossfit34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    gümrük uzmanı
    Yer:
    istanbul
    sevgili kardesim, bence yanlıs yorumluyorsunuz. Sizin begenmediginiz vucutlar bir cok kişi icin "dream" yani kendinizi lütfen kücümsemeyiniz. Genetik filan değil, önemli olan elinizden gelen en iyisini yapabilmektir.

7. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Kardesim inan butun parami doktum suplement yeme icme tavuga verdigim parayi zaten neyse anladin sen ama bu belimde bi cukur var habire bel simitim cikiyor ve kesinlikle gitmiyor ustte link attim bu arkadasimiz yanlis anlamasin ama ne kadar emek verdi de boyle yagsiz bi vucuda sahip adamlar dogustan boyle simdi bu adam yag almadan gelisiyor ben gelissemde gobek yan ucuyor gidiyor bunun icin definasyona giriyorum bu seferde yaptigim kutle gidiyor ama yanlar ve gobek hala kendini gosteriyor cidden yoruldum artik demekki bize gore degil bu spor birakmak en iyisi .

8. BodycNs

BodycNs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle tartışmaya gerek yok her sporda genetik öne çıkar bu sporda biraz daha öne çıkıyor ama tabi kendinizle yarışmanız gerek başkalarıyla değil.
    senin sorununa gelicek olursak dostum kütle kaybedicem diyorsun yemeğim düzenli diyorsun o bel simiti bildiğim kadarıyla yağ dan oluyor yağ yakımına git derim sana hem kütleni kaybetmiş olmazsın iyice parçalamış olursun vicudunu bide öyle dene

9. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Valla kardesim salonda goruyorum gram beslenmeye dikkat etmeyen adamlar hatta cekirdek kola yaptiklarini kendi aralarinda konusuyorlar ama adamlarin gram beli ve gobegi yag tutmayip ustune ustluk okuz gibi sistiklerinde herseyi harfi harfine uyan ben sirf genetigin bokuna fizigimi toparlayamiyorsam isyan etmek hakkim bence.. Bazilari sansli doguyor bunu anladik artik

10. BodycNs

BodycNs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Dostum malesef öyle dediğin gibi ama önemli olan zoru başarmak yapamazsın diye bişey yok sende yaparsın karbonhidrat tüketme sırf protein ye yağ yakımın hızlancaktır bu diyet çok zor ama yaparsan faydasını görürsün bence

Sayfayı Paylaş