ne yapmam gerekir

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xxKamikazexx tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxKamikazexx

xxKamikazexx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 14 . Boyum 1.78 kilom 72 . Uzun ince yapılı kasım var bugüne kadar sadece kick boks ve yüzme yaptım herhangi bir fitness aletine sahip değilim . Karın kaslarım bayağı sert ancak yağdan pek belli olmuyor . Benim istediklerim karın kaslarım biraz belli olsun , kolumda ve bacağımda fazla olmasada biraz damar olması . Bayağı kararlıyım bir kaç diyete ve egzersize baktım ama pek bir şey anlayamadım , dambıl , yay vs gibi şeyleri alabilirim . bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Kas yapmak istemiyosan kardio ile yağ oranını düşürüp bi yandanda karın kası hareketleri yaparsan hiç birşey almana gerek yok.yağ yakmak için forumda biraz araştırma yapıp bir çok kaynak bulabilirsin.Kollarımda bi yandan gelişsin diyosanda artırılabilir dumbell seti alman yeterli olucaktır ant. Programi içinde sitede yeni basliyanlar kismindan ev için program bulabilirsin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bacağında yani quads'larda damarlanma istiyorsan ortalama %10 yağ oranında olmalısın

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş