Ne Yapmamı Önerirsiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SerkanN01 tarafından 11 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SerkanN01

SerkanN01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar arkadaşlar foruma yeni katıldım 1 sene öncesine kadar 118 kiloydum 1.80 boyum vardı 10 ay gibi bir sürede 89 kiloya indim daha sonra fitnessa başladım ağırlık antrenmanı odaklı + kardiyolar yaparak 82 kiloya inip birazcık da kas kütlesi ekledim . Fakat jinekomasti hastalığım(ameliyat olucam 2 aya sorun degil) ve göbek derimde sarkma var , hali hatrı sayılır da bi kas eklediğimi düşünüyorum vücuduma. Şuanki yağ oranım %15.3 felan , bu yaz denize girmeyeceğimden ötürü biraz kalori fazlası oluşturup minimum yağ alarak kas kütlesi kazanmayı planlıyorum 3 aylık kazanımdan sonra da 1.5 ay definisyon yapmak var aklımda. Fakat ilk başta 70-75 kiloya inmekle mi uğraşsam diye düşünüp duruyorum ki 70-75 kiloya insem birazcık olan kas kütlemin de yarısını kaybetmekten korkuyorum . Önerileriniz nelerdir şimdiden çok teşekkür ederim.

2. SerkanN01

SerkanN01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Biraz inceledim forumda karı-kız konularına mesaj gelmiş ama buna yok neyse :)

3. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    resim atarsan beslenme planını yazarsan yardımcı oluruz. keşke o kız konularına bakacağına daha faydalı konulardaki cevapları okusaydın

4. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

“Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş