ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve meemetali tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. meemetali

meemetali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben yaklaşık 6 ay önce 2 Ay vucut gelistirme yapmıstım.Ocak ayında da 1 ay yaptım ve tatil sebebiyle 15 gündür çalışmadım.Şimdi bi birda ha başlayacağım ve 4 ay boyunca aralıksız yapmayı düşünüyorum.
    Şimdiye kadar hiç protein kullanmadım

Protein tozu ve ya hap almayı düşünüyorum.Ne zaman başlamalıyım.
    birde haftalık çalışma günü kaç gün olmasını önerirsiniz

2. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Neden protein tozu ve hap almayı düşünüyorsunuz ?

a)Hap alınca şişerim , daha hızlı kas yaparım , 4 ayda taş gibi olurum tarzı düşünceleriniz varsa paranızı sokağa atıyorsunuz.

b) Yeteri kadar yemek yiyemiyorum. Beslenemiyorum. O yüzden günlük alacağım proteini tozla karşılayayım. Diyorsanız paranızı yine sokağa atıyorsunuz çünkü tozlardan ve haplardan aldığınız protein ve aminoasitler "ASLA" gerçek gıdalardan aldıklarınızın yerini tutmaz. Onlar "ek besin" dir.

Sizin konumunuzda birisinin ek besin ihtiyacı duyacağını sanmıyorum. Beslenmenize dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Bir spor salonuna gidip program yaptırın. Programınızı buraya yazın bizde onu yorumlayalım. Eğer spor salonunda çalışamıyorsanız yada salonda program yapacak kimse yoksa Flexor hocamızın programına bakabilirsiniz.

3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hap derken .... ne hapı? hap ne demek! drogo haklı önce beslenme he sonrasında takviye ewet gerekli ama 4 ay yapçam 6 ay yapmıcam 2 ay 5 ay falan filan böyle bi spor planı olamaz ya herro ya merro derler ya keşke böyle düşünmesen

Sayfayı Paylaş