Ne Yapmalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nixe tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Nixe

Nixe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar, forumu internette araştırma yaparken buldum ve bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm genel olarak ne sorduğumdan bahsetmek istiyorum (Konu yeri yanlış olabilir foruma hakim değilim) . Arkadaşlar geçtimiz günlerde 16 yaşına bastım Çorum'da yaşıyorum , aslına bakarsanız yaşadığım çevre çok iy bir çevre değil yolda kimi zaman rahat yürüyemediğim bile oluyor.Gittim okulda pek farksız değil küçük proplemler ama canımı sıkıyor.Boyum 1.70 kilom 54 kick boks çok ilgimi çekti taekwandoyuda inceledim açıkcası kick boks daha bana göre geldi biyandan sporda yapmak istiyorum kendime güvenme özgüven açısından 'Da bana yararı olacağını düşünüyorum . İnatcıyımdır disiplin konusunda zorlanacağımı pek düşünmüyorum sigara vb alışkanlıklarımda yok spor yapabilirim sanırsam kilom konusunda biraz endişem var en son 2 ay önce tartıldım kimi zaman 47 lere kadar düştüğümde oluyor en fazla 57 58 gördüm üstünü hiç görmedim

Sizce isteklerim doğrultusunda kick boks doğru bir seçimmi ?
    Kick boks vücut geliştirmeme kuvvet kazanmama olanak sağlarmı ?

Sizlerden cevaplarınızı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Sayfayı Paylaş