Ne yapmalıyım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kapanill tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kapanill

kapanill Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yanlış yere yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim daha yeniyim ve pek bilgili de değilim forum konusunda.Ben 84.7 kiloydum Geçtiğimiz Ağustos ayında ve şuan 64-65 kg arası gidip geliyorum.Ağustos ayından bu aya kadar arada sadece 1-2 ay ara vermek zorunda kaldım ve şuan düzenli olarak 3 aydır devam ediyorum.Başlangıçta yağ oranım %13'dü şuan %7.6 ya kadar çekmiş bulunmaktayım ve karın bölgemle ilgili hala problemlerim var.Mesela hala yağ tabakası gibi bir şey var karın kaslarım belli olmaya başladı karın da çalışmaya özen gösteriyorum ve artık istediğim kiloya kadar düştüğüm için bir yandan da hacimlenmek istiyorum ama bu karın bölgesinde olan sıkıntımdan ötürü bu beni biraz korkutuyor.Ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım bunun hakkında biraz bilgi verirseniz çok mutlu olacağım.En azından kafam da bir fikir oluşturabilecek bir şeyler verirsenize çok mutlu olurum.Yeniden yanlış bir yere açtıysam özür dilerim. Teşekkürler.

2. Heslover

Heslover Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Beslenmeyi ele alırsan bütün problemin ortadan kalkacaktır. Nasıl besleneceğin hakkında başlarsam sonu gelmez bunu hocalarından yardım alarak uygularsan daha iyi olucaktır
    Bol şans :)

3. MehmetDeviren

MehmetDeviren Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    ImageUploadedByTapatalk1427144575.361803.jpg vücut yağ oranım %7.6 diyip göbeğimde hala yağ var diyorsan yanlış ölçüm yapmışsındır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Heslover bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş