Ne yaparsam yapıyım olmuyor...Neden!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kahrmn tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kahrmn

kahrmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım lazım...Şimdi ben ilk önce 6 ay gibi bir süre body yaptım normalde baya iyi olmalıydı vücudum ama 6 aylık yapmama rağmen 2 aylık yapmış gibi görünüyordu sonra bıraktım bir süre 3 ay daha yaptım yine belli etmiyodu vücut sadece toparlanmış göünüyodu sonra soguk aldım hasta oldum 2 hafta bıraktım sanki hiç yapmamış gibi vücudum eski haline döndü kilo aldırıcıda kullandım en iyi spor salonuna gittim yemek te biraz sıkıntı vardı ama 3 öğün yiyodum her gün...
    LÜTFEN YARDIMCI OLUN LÜTFEN KAFAYI YİYİCEM BU VÜCUDU GÜZEL Bİ ŞEKİLE SOKMALIYIM MİNYON TİPLİYİM ÇOOK RAHATSIZ OLUYORUM BU DURUMDAN ...

2. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    ya bence acele etme hemen olacak bir şey değil bu işi yapanlar ve düzenli yapanlar en iyi sonuçları 1 sene veya 2 sene sonra almışlar çok uzun ve sabır gerektiriyor gerçekten bende cok bırakmayı dusundum aynaya bakıyorum len nıye şişmiyor bu vücüd diyorum hep ama sabrediyorum mutlaka olacak yani istedigin vücüt sabret bence düzeni bozma

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. kahrmn

kahrmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HASTA olduktan sonra vücutta yaptığım şeylerden hiç bişey kalmayınca bıraktım bende artık tekrar başlicam en iyi şeyleri yapmaya çalışıyorum ama olmuyo etrafımdakilerde diyo onlardan daha ağır basıyorum kilo aldırıcı kullanıyorum ama halen değişim yok artık dediğin gibi yapıcaz tek istediğim gittiğim salonda benle ilgilenicek bi hoca herkese aynı proğramı yazıyorlar ama kimseye faydası olmuyor malesef ...

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi öncelikle gelişim sağlamak kişiden kişiye değişir bir adam 6 ayda iyi gelişim sağlar diğeri 1 yıl bunu belirtelim yemekte bir sıkıntı varsa işte o çok kötü bu işin önemli bir bölümü beslenmeye bakar ağır çalıştın ancak hareketleri tam nizami yaptığını düşünmüyorum önemli olan ne kadar ağırlık kaldırdığın değil hareketi doğru yapmandır kilo aldırıcılar ek besin olarak geçer eğer beslenmen kötüyse çokta bir faydaları yoktur spor salonun çok iyi olması yine vücudunu düşük kalitedeki salondaki insanlardan daha iyi geliştireceğin anlamına gelmez ona bakarsan bodrum katta pas tutmuş barlarla dumbelllarla çalışan çok iyi fiziğe sahip olan insanlar var

halterman bunu beğendi.
  5. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    ben beslenmenin yetersiz olduğunu düşünüyorum..tabi her insanın vücudu 6 ayda 7 ayda gelişecek değil..fakat genede belli bir seviyeye gelmen gerekiyordu..bu sporu supplement kullanmadan yürüten iyi bir vücuda sahip olanlarda var..3 öğün yediğini yazmışsın..öğün sayısını 4 e veya 5 e çıkar ve antrenman yaparken hareketleri dikkatli yap..hareketin doğru olup olmadığını sor ve kendini daima kontrol et..yeterli kalori alıyormusun ve bunların ne kadarı protein ne kadarı karbonhidrattan geliyor bir düşün..zaten forumda bu bilgiler yer alıyor hep.

6. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    3öğün kilo almak için zaten az.Ayrıca ne yediğin de önemli.Eğer antreman ve beslenme düzenli değilse gene çalıştığın zamanlarda bir pump etkisi olmuştur.1-2 hafta yapmayınca o şişkinlik iner ama çalışınca da hemen geri gelir.
    Yani her şeyi geçtim bişeyler vardı ama gittiyse bile 2haftaya gitmişsse 1 haftaya da geri gelir.
    Ama bence senin salonla ilgili problemlerin var.Bunca hevesin harcanması çok yazık.Düzgün salon bulamamak büyük problem.

7. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşım hem bu genetige göre degişiyo.
    3 çeşit insan var.;)
    1.yapsa bile az etki yapan.bench_O
    2.antreman yptıgında karşılıgını alan.weightlifter
    3.elini kaldırsa bile kas yapan insanlar var...dumbelllls
    bilmem anlatabildimmi.:D

Sayfayı Paylaş