Ne yapacağım konusunda fikirlerinizi almak istiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emir00 tarafından 27 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emir00

emir00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba
    Ben kışın iyi bir bulk yapamadım pek bilmiyorum 70 den 75 e kadar çıkabıldım ve definasyon'u denemeye karar verdim.
    Bulk da yiyebildiğim tabak dolusu kadar ve sık yemek yiyorum bunların hepsi pirinç bulgur makarnaydı.
    Şuanda definasyona girdim ama hiç kardiyo yapmadım yaklaşık 1 aydır sadece diyet ile duruyorum ve 5 kilo verdim kolum 38 cm idi ve halada öyle
    sormak istediğim ben bugun koşuya başladım 30 dk kadar benim definasyona ihtiyacım varmı yada koşuya fotoğraflara bakabılırsınız.Günlük kalori 1800 geçmiyorum 200 gr protein tamamlıyorum yağ 40 gr civarında.
    Not hiç kardiyo yapmadım yapmam gerekiyormu ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum.

Ekli Dosyalar:

2. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    yag yakmak icin kardiyo yapmalisin diye bir sey yok. sadece agirlik kaldirarak da yag yakabilirsin. onemli olan yediklerin ile kalori acigi yapman.

3. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    BENCE HACİMLEN. ZATEN VUCÜDÜN DEFİNE.

4. emir00

emir00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu arada birşey unutmuşum spor salonuna hiç gitmedim evde yanlız spor yapıyorum.
    Yaza giriyoruz o yüzden biraz daha define durmak istiyorum.
    Ağırlık derken çok tekrar az ağırlık tarzındamı kalori açığıda bırakıyorum

Sayfayı Paylaş