Ne yapacağımı bilemiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve meteberkb tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. meteberkb

meteberkb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Selamlar öncelikle benim yaşım 14. 2001 doğumluyum boyum 177 cm, kilom 70.7 kg. Yakın bir zamanda ablam mide ameliyatı olacak ve ameliyattan sonra spor yapması gerek. Ablamla konuştuk beraber bir salona gidelim dedi, ama ben biraz endişeliyim hem vücudum yaşıma göre çok kıllı ve 3-4 sene önceki halim biraz tombul olduğundan yaptığım diyet sonucu oluşan vücudumdaki çatlaklar. Endişeli olmamın asıl sebebi bunlar değil aslında her neyse, arkadaşlarım okuldayken bu kadar yapılısın ama güç yok diyorlar buda benim sinirimi bozuyor uzun zamandır bir spor yapmaya başlama isteğim vardı. Benim sorum şu ki sizce 17-8 yaşına gelene kadar Body yapmayıp Fitness mı yapmalıyım yoksa tam tersinimi? Ayrıca 18 yaş altındakilerini body e almıyorlarmış salonlarda. Doğrumudur? Ankaradayım ve hangi spor salonu iyidir? Hiç bilgim olmadığından buradayım. Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. Desteklerinizi bekliyorum.

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    fitness a başla

meteberkb bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş