Ne kadar sürede sonuç alırım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alprsnclk tarafından 6 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Alprsnclk

Alprsnclk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba. Öncelikle tüm hikayemi detaylıca ama kısa tutarak anlatacağım ve önerilerinizi almak istiyorum.
    Ben 18 martta spora başladım daha önce bir kaç ay yapmıştım ama kısa sürede bıraktım 2019 yılı gibiydi. Neyse bu sene 18 martta yeniden başladım ve boyum 177cm kilo da 96.6 KG çıkmıştı.
    30 Nisan günü ölçüm günüydü ve kilom 85 çıktı aç karna tuvalet falan hepsini halledince de 84 civarı çıkıyor. Yani ortalama 12.5 kilo verdim ama göbek bölgem ve yanlarım duruyor. Hatta şu an vücudumda yağ olarak sadece oralar kaldı ama o kadar kilo vermeme rağmen görünüş olarak hiç eksilme olmadı neredeyse. Göğüslerim eridi sırtım eridi kalçam zaten küçücük kaldı bacaklarım eridi ama şu simit bölgesi bir türlü gitmek bilmiyor. Şu an yağ oranım %22. %27 den düştüm buraya kadar 1.5 ayda falan.
    Başlangıç programını bitirdiğim için hoca 3 gün önce yeni program yazdı ve şu şekilde:
    Önce ısınma için koşu bandı 10 dk
    Sonra ilk gün biceps göğüs ve bacak antrenmanı
    Hammer curl 3x10 alternated curl 3x10 bench press 3x10 Incline bench press 3x10 ve leg press 3x10
    Sonra ikinci gün sırt omuz arka kol ve karın
    3x10 triceps push down 3x10 dmbl. Front raise 3x10 lying dmbl. Extension 3x10 lateral raise

Bunlara ek olarak her gittiğim günde ağırlık çalışması sonunda ortalama 1 saat kardiyo (bisiklet koşu ve yokuş yukarı yüksek tempo yürüyüş)
    Bu program nasıl neler ekleyebilirim setler 3x10 iyi midir artırım yapmalı miyim? Bu arada bütün dumbell hareketlerini 8 kilo dumbell ile bench pressi 30 kilo ile yapıyorum. Lütfen yardımcı olun hem göbek gölgemi eritmek için hem de hızlıca kas kütlesi kazanmak için

Ha bu arada unutmadan yaklaşık 2 aydır diyet yapıyorum ve her gün sadece protein ağırlıklı besleniyorum. Yağ sıfır şeker sıfır un falan her şey sıfır. Tavuk yogurt ayran yumurta lor peyniri yağsız süt etimek mercimek çorbası bulgur pilavı falan bunları yiyorum

Sayfayı Paylaş