Ne önerirsiniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rd13 tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rd13

rd13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Spora ne zaman başladınız çünkü gelişiminizi anlayabilmek için önemli setler 4×8 şeklinde yada 3×8 - 15 - 20 gibi size verilmiş setler asla benim kanaatim 3 değil 4 sete bölünmeli en az ben kendi adıma 3 set değil 4 sete bölerim 4×10 - 15 -20 olarak giderim asla 1 set 8 değil 10'dan aşağı etkili olmuyor olsa da çok ağır gelişim kaydedilir zaten 10 yada 15 çıkabilirsiniz bu sizin tercihiniz özellikle bel bölgesi 3 set verilmiş 4 set yapmalısınız 3 yerine 4×10 - 15 - 20 olarak gidebilirsiniz o şekilde egzersizleri uygulayın.Resim deki gelişiminiz göğüs kaslarınız ve kol kaslarınızda bir gelişim var omuz,sırt,kanat,karın-bel,bacak kaslarınızı geliştirmeniz lazım doğru setlerle ve salondaki spor aletlerini iyi tanımak ve iyi kullamak lazım bilinçli bir sporcunun etkisinde mutlaka gelecek haftalarda etkisini göreceksiniz bu sizin elinizde başarılar ;)
    Alttaki link karın egzersizleri için etkili halterle karın egzersizi var özellikle aynı zamanda bel ve karın kaslarını eş zamanlı çalıştırıyor
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir
    Orhan Yılmazın videoların da bulunan aşağıdaki link de üçgen vücut nasıl yapılır önemli tüyolar var mutlaka izlemenizi ve takip etmenizi tavsiye ederim
    http://www.uzmantv.com/uzman/vucut-gelistirme-ve-fitness-antrenoru-orhan-yilmaz

3. rd13

rd13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vakit ayırdığınız ve Önerileriniz icin teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mayıs 2015 ---
    Aslında benim yazdıklarım konuya dahil olmamış

Ben spora Aralık gibi yazıldım ancak ara da gidemediğim dönemler oldu yaklaşık 4 ay gitmisimdir haftada 3 günden. Başladığımda 86 kiloydum su anda 77 kiloyum bu hafta basında tam gaz yeniden başladım haftada 4 gün gidiyorum yukarıdaki programda yazıldığı gibi diyetede başladım günde
    Sabah yumurta beyazi ve yulaf yiyorum sadece
    Öğlen ve aksam 250-350ser gr civarında tavuk yanında Brokoli vs yeşillik yiyorum gece yatmadan da lor yemeye çalışıyorum

Hafta basında
    Stacker2 zeroshot 3000mg
    Olimp whey protein complex
    Multpower glutamin aldım

Glutamini spor sonrası ve gece yatmadan proteini ise sadece spordan sonra kullanıyorum sizce proteini hergun kullanmam gerekmez mi

Önerileriniz nelerdir eksik yada yanlış yaptıgım nelerdir şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 30 Mayıs 2015
  4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Açıkçası protein tozlarını pek sık kullanmanızı tavsiye etmem spora başlamadan kısa süre önceden tozları kullanmanız daha iyi olur yada sabah kahvaltısından sonra da olabilir.Yemek düzeniniz çok güzel proteini besinde genel olarak almaya çalışın şeker asla tüketmeyin spor salonuna giderken aksatmamak lazım bu vücut gelişiminiz için çok önemli siz sadece 9 kilo vermişsiniz amaç ağırlıkları kullanarak spor yapmak düzenli bir şekilde mutlaka kendinize vakit ayırıp spor salonuna odaklanın çünkü bir kaç ay geçtikten sonra kendiniz de olan değişimden memnun kalacaksınız başarılar ;) http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş